Veronica Malvin

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1987 )
Ikon av en person

4 roller

Ikon av en person

4 eierskap

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1987 )
Ikon av en person

4 roller

Ikon av en person

4 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
0
0
2025
Tolvsrød
Daglig leder
45
0
2025
Tolvsrød
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tolvsrød
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
45
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tolvsrød
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
0
0
2025
Tolvsrød
Styreleder
45
0
2025
Tolvsrød
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tolvsrød
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
45
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tolvsrød
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
50.00 %
0
0
2025
Tolvsrød
0.00 %
293 303
-3 278
2025
Fosnavåg
0.00 %
42 665
27 336
2025
Oslo
0.00 %
8 900
-24 700
2025
Kongsberg
Eierskap
Flomvin Holding As
Prosent:
50.00 %
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tolvsrød
Havila Shipping ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
293 303
Resultat:
-3 278
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fosnavåg
Insr Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
42 665
Resultat:
27 336
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Kongsberg Automotive Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
8 900
Resultat:
-24 700
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kongsberg

Forbindelser

Mann
2 forbindelser
-
Kjetil Malvin's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Veronica Malvin's roller
Styreleder
0
0
2025
Daglig leder, Styremedlem
Styremedlem
45
0
2025
Daglig leder, Styreleder
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Kjetil's rolle:
Styreleder
Veronica's rolle:
Daglig leder, Styremedlem
Kjetil's rolle:
Styremedlem
Veronica's rolle:
Daglig leder, Styreleder

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
45
0
2025
Tolvsrød
50.00%
14 617
-1 369
2024
Barkåker
Service Addiction As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
45
Resultat:
0
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tolvsrød
Pmh Montasje As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
14 617
Resultat:
-1 369
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Barkåker