Liv-Ida Eriksen

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1974 )
Ikon av en person

6 roller

Ikon av en person

12 eierskap

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1974 )
Ikon av en person

6 roller

Ikon av en person

12 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
2 669
20
2025
Østre Gausdal
Daglig leder
0
-10
2025
Østre Gausdal
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
2 669
Resultat:
20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Østre Gausdal
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-10
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Østre Gausdal
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
2 669
20
2025
Østre Gausdal
Styremedlem
5 811
1 474
2025
Gol
Styreleder
0
-10
2025
Østre Gausdal
Styreleder
Østre Gausdal
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
2 669
Resultat:
20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Østre Gausdal
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
5 811
Resultat:
1 474
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gol
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-10
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Østre Gausdal
Tittel:
Styreleder
Poststed:
Østre Gausdal
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
0
-15 690
2025
Oslo
0.00 %
0
481 733
2025
Fredrikstad
0.00 %
15 248
14 050
2025
Oslo
50.00 %
0
-10
2025
Østre Gausdal
0.00 %
19 699
307 373
2025
Oslo
0.00 %
620 891
8 867
2025
Trondheim
0.00 %
95 000
9 264 000
2025
Oslo
0.00 %
0
-7 127
2025
Oslo
0.00 %
0
-227 959
2024
Lysaker
0.00 %
14 479
25 194
2025
Oslo
0.00 %
355 000
11 855 000
2025
Fornebu
0.00 %
8 096 000
4 307 000
2025
Stavanger
Eierskap
Circio Holding Asa
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-15 690
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Europris Asa
Prosent:
0.00 %
Resultat:
481 733
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fredrikstad
Hunter Group Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
15 248
Resultat:
14 050
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
K&e Konseptstyring AS
Prosent:
50.00 %
Resultat:
-10
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Østre Gausdal
Mpc Container Ships Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
19 699
Resultat:
307 373
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Nordic Semiconductor ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
620 891
Resultat:
8 867
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Orkla ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
95 000
Resultat:
9 264 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Petronor E&P Asa
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-7 127
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Strongpoint Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
14 479
Resultat:
25 194
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Telenor ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
355 000
Resultat:
11 855 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fornebu
Vår Energi Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
8 096 000
Resultat:
4 307 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
-
Holgeir Klausen's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Liv-Ida Eriksen's roller
Styremedlem
0
-10
2025
Daglig leder, Styreleder
Kvinne
1 forbindelser
-
Ida Kristine Løvold's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Liv-Ida Eriksen's roller
Daglig leder, Styreleder
5 811
1 474
2025
Styremedlem
Kvinne
1 forbindelser
-
Line Iren Bergseng's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Liv-Ida Eriksen's roller
Daglig leder
Styreleder
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Holgeir's rolle:
Styremedlem
Liv-Ida's rolle:
Daglig leder, Styreleder
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Ida's rolle:
Daglig leder, Styreleder
Liv-Ida's rolle:
Styremedlem
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Line's rolle:
Daglig leder
Liv-Ida's rolle:
Styreleder

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
-240
2024
Lysaker
100.00%
0
-68
2025
Lysaker
90.00%
2 669
20
2025
Østre Gausdal
10.00%
5 811
1 474
2025
Gol
9.88%
3 380
-175
2025
Fagernes
5.66%
0
-5
2025
Haslum
2.00%
2 633
225
2025
Bodø
0.00%
0
-227 959
2024
Lysaker
Rec Silicon AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-240
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Rec Solar AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-68
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Gausdal Optikk AS
Prosent:
90.00
Driftsinntekter:
2 669
Resultat:
20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Østre Gausdal
Gol Optikk As
Prosent:
10.00
Driftsinntekter:
5 811
Resultat:
1 474
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gol
Valdres Optikk As
Prosent:
9.88
Driftsinntekter:
3 380
Resultat:
-175
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fagernes
S&c Norge AS
Prosent:
5.66
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-5
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Haslum
Ic Optical Group As
Prosent:
2.00
Driftsinntekter:
2 633
Resultat:
225
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bodø
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker