Tarjei Fjellgaard

Ikon av en person
Mann ( f. 1969 )
Ikon av en person

5 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1969 )
Ikon av en person

5 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
2 764
1 423
2025
Grålum
Daglig leder
0
2 757
2025
Grålum
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
2 764
Resultat:
1 423
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Grålum
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
2 757
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Grålum
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
Kolbotn
Styreleder
2 764
1 423
2025
Grålum
Styreleder
0
2 757
2025
Grålum
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Kolbotn
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
2 764
Resultat:
1 423
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Grålum
Tittel:
Styreleder
Resultat:
2 757
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Grålum
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
0
2 757
2025
Grålum
Eierskap
Mountainfarm Holding As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
2 757
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Grålum

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
-
Eivind Larsen's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Tarjei Fjellgaard's roller
Styreleder
Styremedlem
Grete Elise Dahlen Fjellgaard's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Tarjei Fjellgaard's roller
Styremedlem
2 764
1 423
2025
Daglig leder, Styreleder
Styremedlem
0
2 757
2025
Daglig leder, Styreleder
Kvinne
1 forbindelser
-
Therese Worren's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Tarjei Fjellgaard's roller
Styremedlem
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Eivind's rolle:
Styreleder
Tarjei's rolle:
Styremedlem
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Grete's rolle:
Styremedlem
Tarjei's rolle:
Daglig leder, Styreleder
Grete's rolle:
Styremedlem
Tarjei's rolle:
Daglig leder, Styreleder
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Therese's rolle:
Styremedlem
Tarjei's rolle:
Styremedlem

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
2 764
1 423
2025
Grålum
100.00%
0
-194 947
2025
Stavanger
100.00%
0
8 142
2025
Stavanger
15.00%
Sandnes
9.35%
8 126
1 226
2025
Hammerfest
6.52%
296 769
115 271
2025
Stavanger
0.48%
3 545
-909
2025
Kjørsvikbugen
0.00%
8 096 000
4 307 000
2025
Stavanger
Mountainfarm As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
2 764
Resultat:
1 423
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Grålum
Vår Energi Ccs As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-194 947
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Vår Energi Marine As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
8 142
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Cooper8 As
Prosent:
15.00
Poststed:
Sandnes
Pro Barents AS
Prosent:
9.35
Driftsinntekter:
8 126
Resultat:
1 226
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hammerfest
Norpipe Oil AS
Prosent:
6.52
Driftsinntekter:
296 769
Resultat:
115 271
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tjeldbergodden Utvikling AS
Prosent:
0.48
Driftsinntekter:
3 545
Resultat:
-909
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kjørsvikbugen
Vår Energi Asa
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
8 096 000
Resultat:
4 307 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger