Per Arne Mikkelsen

Ikon av en person
Mann ( f. 1978 )
Ikon av en person

13 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1978 )
Ikon av en person

13 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
364
262
2025
Os I Østerdalen
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
364
Resultat:
262
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Os I Østerdalen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
2 852
314
2025
Folldal
Styremedlem
23 240
-4 472
2025
Tynset
Styremedlem
4
-318
2025
Tynset
Styremedlem
32 687
691
2025
Tynset
Styreleder
364
262
2025
Os I Østerdalen
Styremedlem
255
-17
2025
Os I Østerdalen
Styreleder
Os I Østerdalen
Styremedlem
1 971
110
2025
Tynset
Styremedlem
45 017
1 688
2025
Tynset
Styremedlem
0
25
2025
Tynset
Styremedlem
0
559
2025
Tynset
Styremedlem
0
-216
2025
Os I Østerdalen
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
2 852
Resultat:
314
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Folldal
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
23 240
Resultat:
-4 472
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tynset
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
4
Resultat:
-318
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tynset
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
32 687
Resultat:
691
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tynset
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
364
Resultat:
262
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Os I Østerdalen
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
255
Resultat:
-17
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Os I Østerdalen
Tittel:
Styreleder
Poststed:
Os I Østerdalen
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
1 971
Resultat:
110
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tynset
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
34
Driftsinntekter:
45 017
Resultat:
1 688
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tynset
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
25
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tynset
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
559
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tynset
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-216
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Os I Østerdalen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
364
262
2025
Os I Østerdalen
Eierskap
Opheim Utvikling AS
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
364
Resultat:
262
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Os I Østerdalen

Forbindelser

Mann
9 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
9 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
- Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 9
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 9
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
1 971
110
2025
Tynset
100.00%
0
559
2025
Tynset
100.00%
0
-216
2025
Os I Østerdalen
98.00%
45 017
1 688
2025
Tynset
46.67%
3 655
-300
2025
Os I Østerdalen
40.00%
2 852
314
2025
Folldal
33.33%
0
25
2025
Tynset
8.06%
255
-17
2025
Os I Østerdalen
0.68%
23
-26
2025
Dalsbygda
Østa Eiendom As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 971
Resultat:
110
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tynset
Østa Invest As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
559
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tynset
Østa Utvikling As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-216
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Os I Østerdalen
Østa Elektro As
Prosent:
98.00
Driftsinntekter:
45 017
Resultat:
1 688
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tynset
Kalvkroken Boligutvikling As
Prosent:
46.67
Driftsinntekter:
3 655
Resultat:
-300
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Os I Østerdalen
El-sikkerhet Midt-norge As
Prosent:
40.00
Driftsinntekter:
2 852
Resultat:
314
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Folldal
Østa Holding As
Prosent:
33.33
Driftsinntekter:
0
Resultat:
25
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tynset
Os Eiendomsutvikling As
Prosent:
8.06
Driftsinntekter:
255
Resultat:
-17
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Os I Østerdalen
Kalvkroken Boligområde As
Prosent:
0.68
Driftsinntekter:
23
Resultat:
-26
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Dalsbygda