Anita Halvorsen

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1974 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1974 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Varamedlem
74
-36
2025
Stavanger
Styreverv
Tittel:
Varamedlem
Driftsinntekter:
74
Resultat:
-36
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
67 956 000
6 124 000
2025
Stavanger
10.00 %
74
-36
2025
Stavanger
Eierskap
Equinor Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
67 956 000
Resultat:
6 124 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Mega Management AS
Prosent:
10.00 %
Driftsinntekter:
74
Resultat:
-36
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
-
Håkon Pettersen's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Anita Halvorsen's roller
Styreleder
74
-36
2025
Varamedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Håkon's rolle:
Styreleder
Anita's rolle:
Varamedlem

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
3 809 000
2025
Lysaker
100.00%
1 767
-1 141
2025
Lysaker
100.00%
0
528 710
2025
Lysaker
100.00%
0
-49
2025
Blomsterdalen
100.00%
0
-77
2025
Lysaker
100.00%
21 509
9 257
2025
Lysaker
100.00%
2 945
-15 159
2025
Oslo
45.00%
17 230
1 654
2025
Stavanger
40.00%
0
-31
2025
Stavanger
30.00%
2 957
815
2025
Molde
0.31%
256
-3 902
2025
Oslo
0.04%
0
2 190 000
2025
Lysaker
0.04%
0
-40 692
2025
Blomsterdalen
0.02%
0
-42 290
2025
Oslo
0.00%
0
-6 552 000
2024
Lysaker
Aker Capital As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
3 809 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Aker Capital Spv As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 767
Resultat:
-1 141
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Aker Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
528 710
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Bcs Høyanger As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-49
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Blomsterdalen
Intellectual Property Holdings AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-77
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Ln-xax Air As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
21 509
Resultat:
9 257
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Pci Biotech AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
2 945
Resultat:
-15 159
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Rig Support Group As
Prosent:
45.00
Driftsinntekter:
17 230
Resultat:
1 654
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Industry Comply As
Prosent:
40.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-31
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Akerhallen AS
Prosent:
30.00
Driftsinntekter:
2 957
Resultat:
815
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Molde
Idex Biometrics Asa
Prosent:
0.31
Driftsinntekter:
256
Resultat:
-3 902
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Aker ASA
Prosent:
0.04
Driftsinntekter:
0
Resultat:
2 190 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Bergen Carbon Solutions As
Prosent:
0.04
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-40 692
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Blomsterdalen
Pci Biotech Holding ASA
Prosent:
0.02
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-42 290
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Aker Horizons Asa
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-6 552 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker