Cathrine Østenstad Blich

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1992 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1992 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
-29
2025
Oslo
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-29
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
0
-29
2025
Oslo
Eierskap
Riserva Invest As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
-29
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
-
Per Anders Frivold's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Cathrine Østenstad Blich's roller
Daglig leder, Styremedlem
0
-29
2025
Styreleder
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Per's rolle:
Daglig leder, Styremedlem
Cathrine's rolle:
Styreleder

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
2 482
-1 585
2025
Oslo
100.00%
13 891
573
2025
Oslo
100.00%
40 240
8 581
2025
Oslo
100.00%
4 028
-316
2025
Oslo
100.00%
6 520
1 053
2025
Stadlandet
100.00%
494
-9 225
2024
Straumsjøen
100.00%
96 120
-15 505
2024
Myre
100.00%
65 523
-49 156
2024
Myre
100.00%
0
-20
2025
Oslo
72.54%
560
-7 850
2025
Straumsjøen
54.03%
431 435
16 220
2025
Myre
50.00%
0
-12
2025
Oslo
50.00%
0
-6
2025
Longyearbyen
40.00%
80
-3 269
2025
Stamsund
0.95%
0
-20
2025
Stadlandet
0.78%
3 824
-18 297
2025
Oslo
0.24%
6 508
-36 805
2024
Myre
0.03%
1 807 628
252 288
2025
Oslo
Intility Fritid As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
2 482
Resultat:
-1 585
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Intility Internal Services As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
13 891
Resultat:
573
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Schweigaardsgate 39 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
40 240
Resultat:
8 581
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Schweigaardsgate 40-46 Næring As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
4 028
Resultat:
-316
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Stokkeneset Reiarlag As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6 520
Resultat:
1 053
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stadlandet
Vesterålen Havbruk Bø As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
494
Resultat:
-9 225
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Straumsjøen
Vesterålen Havbruk Produksjonslag As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
96 120
Resultat:
-15 505
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Vesterålen Havbruk Statt As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
65 523
Resultat:
-49 156
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Vesterålen Havbruk Technology As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Safe Track Food As
Prosent:
72.54
Driftsinntekter:
560
Resultat:
-7 850
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Straumsjøen
Primex Norway As
Prosent:
54.03
Driftsinntekter:
431 435
Resultat:
16 220
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Myre
Gadus Genetics As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-12
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Svalbard Marine Utvikling As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-6
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Longyearbyen
Lofotyngel As
Prosent:
40.00
Driftsinntekter:
80
Resultat:
-3 269
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stamsund
Stad Molo As
Prosent:
0.95
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stadlandet
Norwegian Mycelium As
Prosent:
0.78
Driftsinntekter:
3 824
Resultat:
-18 297
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Vesterålen Havbruk As
Prosent:
0.24
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Intility AS
Prosent:
0.03
Driftsinntekter:
1 807 628
Resultat:
252 288
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo