Tonje Rustand

Ikon av en person
Kvinne ( f. 2000 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Kvinne ( f. 2000 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
2 578
896
2025
Kongsberg
Styreleder
0
-9
2025
Lampeland
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
2 578
Resultat:
896
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kongsberg
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-9
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lampeland
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
0
-9
2025
Lampeland
Eierskap
Tonje Rustand Holding As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
-9
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lampeland

Forbindelser

Kvinne
1 forbindelser
-
Ina Rustand's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Tonje Rustand's roller
Styremedlem
2 578
896
2025
Styremedlem
Mann
2 forbindelser
-
Roger Rustand's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Tonje Rustand's roller
Daglig leder, Styreleder
2 578
896
2025
Styremedlem
Styremedlem
0
-9
2025
Styreleder
Mann
1 forbindelser
-
Tom Olav Andreassen's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Tonje Rustand's roller
Varamedlem
2 578
896
2025
Styremedlem
Kvinne
1 forbindelser
-
Trine Lauvlid Rustand's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Tonje Rustand's roller
Styremedlem
2 578
896
2025
Styremedlem
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Ina's rolle:
Styremedlem
Tonje's rolle:
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Roger's rolle:
Daglig leder, Styreleder
Tonje's rolle:
Styremedlem
Roger's rolle:
Styremedlem
Tonje's rolle:
Styreleder
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Tom's rolle:
Varamedlem
Tonje's rolle:
Styremedlem
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Trine's rolle:
Styremedlem
Tonje's rolle:
Styremedlem

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
5 839
-288
2025
Lampeland
100.00%
380
-307
2025
Svene
100.00%
108
-439
2025
Lampeland
100.00%
0
2
2025
Kongsberg
100.00%
280
39
2025
Lampeland
100.00%
525
-286
2025
Kongsberg
100.00%
3 544
-524
2025
Kongsberg
100.00%
3 705
-478
2025
Kongsberg
100.00%
100 640
1 537
2025
Kongsberg
100.00%
35 415
1 705
2025
Flesberg
100.00%
51 057
5 027
2025
Lampeland
100.00%
4 591
22
2025
Kongsberg
66.67%
11 867
-192
2025
Kongsberg
33.33%
212
-408
2025
Lampeland
33.33%
0
-303
2025
Lampeland
15.00%
2 578
896
2025
Kongsberg
Ble Fjellskog AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
5 839
Resultat:
-288
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lampeland
Blefjell Lodge As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
380
Resultat:
-307
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Svene
Blestølen As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
108
Resultat:
-439
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lampeland
Bussedalen 7 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
2
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kongsberg
Flesberg Utvikling As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
280
Resultat:
39
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lampeland
Jonrog AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
525
Resultat:
-286
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kongsberg
Kongsberg Booking AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
3 544
Resultat:
-524
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kongsberg
Kongsberg Næring Og Turist Utvikling As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
3 705
Resultat:
-478
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kongsberg
Kongsberg Utleie AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
100 640
Resultat:
1 537
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kongsberg
Norske Fjellhus AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
35 415
Resultat:
1 705
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Flesberg
R1 Entreprenør As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
51 057
Resultat:
5 027
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lampeland
R1 Vvs As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
4 591
Resultat:
22
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kongsberg
Eiendomsutvikling Øst As
Prosent:
66.67
Driftsinntekter:
11 867
Resultat:
-192
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kongsberg
Lampeland Sentrumsutvikling As
Prosent:
33.33
Driftsinntekter:
212
Resultat:
-408
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lampeland
Strutåsen As
Prosent:
33.33
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-303
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lampeland
R1 Gruppen As
Prosent:
15.00
Driftsinntekter:
2 578
Resultat:
896
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kongsberg