Cecilie Ødegården

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1973 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1973 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
198
536
2025
Brumunddal
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
198
Resultat:
536
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Brumunddal
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
10.00 %
198
536
2025
Brumunddal
Eierskap
Mjøsa Holding As
Prosent:
10.00 %
Driftsinntekter:
198
Resultat:
536
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Brumunddal

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
-
Jarl Ødegården's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Cecilie Ødegården's roller
Styreleder
198
536
2025
Styremedlem
Mann
1 forbindelser
-
Jørn Ødegården's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Cecilie Ødegården's roller
Daglig leder, Styremedlem
198
536
2025
Styremedlem
Kvinne
1 forbindelser
-
Kristin Fredlund's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Cecilie Ødegården's roller
Styremedlem
198
536
2025
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Jarl's rolle:
Styreleder
Cecilie's rolle:
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Jørn's rolle:
Daglig leder, Styremedlem
Cecilie's rolle:
Styremedlem
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kristin's rolle:
Styremedlem
Cecilie's rolle:
Styremedlem

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
2 704
1 865
2025
Brumunddal
100.00%
4 938
50
2025
Mosjøen
100.00%
151 310
17 676
2025
Oslo
100.00%
36 806
7 737
2025
Oslo
0.57%
23 695
-1 657
2025
Oslo
Mjøsa Eiendom 1 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
2 704
Resultat:
1 865
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Brumunddal
Pebå As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
4 938
Resultat:
50
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mosjøen
Topcamp As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
151 310
Resultat:
17 676
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Topcamp Eiendom As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
36 806
Resultat:
7 737
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Topcamp Holding As
Prosent:
0.57
Driftsinntekter:
23 695
Resultat:
-1 657
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo