Irene Øpstad Nilsen

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1966 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1966 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Varamedlem
0
-702
2025
Os
Varamedlem
19 668
892
2025
Os
Styreverv
Tittel:
Varamedlem
Resultat:
-702
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Os
Tittel:
Varamedlem
Antall ansatte:
12
Driftsinntekter:
19 668
Resultat:
892
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Os
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
50.00 %
19 668
892
2025
Os
Eierskap
Rørleggermester Stig E. Nilsen As
Prosent:
50.00 %
Driftsinntekter:
19 668
Resultat:
892
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Os

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
5 358
699
2025
Lier
100.00%
173 794
9 843
2025
Lier
61.84%
13 326
72
2025
Lier
50.00%
3 201
653
2025
Gressvik
50.00%
1 420
-685
2025
Eikelandsosen
25.00%
0
-702
2025
Os
24.51%
870 884
-695
2025
Lier
2.09%
1
-884
2025
Moss
Pimba As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
5 358
Resultat:
699
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lier
Rørhandelen As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
173 794
Resultat:
9 843
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lier
Maskinentreprenør1 As
Prosent:
61.84
Driftsinntekter:
13 326
Resultat:
72
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lier
Best Byggtjenester As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
3 201
Resultat:
653
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gressvik
Bjørnafjorden Vvs As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
1 420
Resultat:
-685
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Eikelandsosen
Os Hus As
Prosent:
25.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-702
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Os
Rørkjøp As
Prosent:
24.51
Driftsinntekter:
870 884
Resultat:
-695
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lier
Blizz-Tech As
Prosent:
2.09
Driftsinntekter:
1
Resultat:
-884
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Moss