Steinar Larsen

Ikon av en person
Mann ( f. 1967 )
Ikon av en person

4 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1967 )
Ikon av en person

4 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
49 470
4 746
2025
Larvik
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
12
Driftsinntekter:
49 470
Resultat:
4 746
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Larvik
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
1 911
2025
Stavern
Styreleder
49 470
4 746
2025
Larvik
Styremedlem
95
73
2025
Tjodalyng
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Resultat:
1 911
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavern
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
12
Driftsinntekter:
49 470
Resultat:
4 746
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Larvik
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
95
Resultat:
73
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tjodalyng
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
0
1 911
2025
Stavern
50.00 %
95
73
2025
Tjodalyng
Eierskap
Catalyze As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
1 911
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavern
Rimatek As
Prosent:
50.00 %
Driftsinntekter:
95
Resultat:
73
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tjodalyng

Forbindelser

Mann
2 forbindelser
-
Andre Evensen's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Steinar Larsen's roller
Styremedlem
49 470
4 746
2025
Daglig leder, Styreleder
Styreleder
95
73
2025
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Andre's rolle:
Styremedlem
Steinar's rolle:
Daglig leder, Styreleder
Andre's rolle:
Styreleder
Steinar's rolle:
Styremedlem

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
50.60%
49 470
4 746
2025
Larvik
50.00%
206
2 165
2025
Tjodalyng
25.00%
0
0
2025
Moss
4.40%
39
-2 564
2025
Kragerø
0.74%
1 615
-902
2025
Larvik
N2080.no AS
Prosent:
50.60
Driftsinntekter:
49 470
Resultat:
4 746
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Larvik
Horeca Import As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
206
Resultat:
2 165
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tjodalyng
Premium Motorsport Insurance As
Prosent:
25.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
0
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Moss
Fsys As
Prosent:
4.40
Driftsinntekter:
39
Resultat:
-2 564
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kragerø
Hølen Matbar As
Prosent:
0.74
Driftsinntekter:
1 615
Resultat:
-902
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Larvik