Jørgen Karlgård Rydheim

Ikon av en person
Mann ( f. 1982 )
Ikon av en person

7 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1982 )
Ikon av en person

7 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
17 422
-4 975
2025
Tysnes
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
7
Driftsinntekter:
17 422
Resultat:
-4 975
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tysnes
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
745
231
2025
Mathopen
Styremedlem
0
-41 609
2025
Tysnes
Styreleder
0
-3 841
2025
Mathopen
Styremedlem
17 422
-4 975
2025
Tysnes
Styremedlem
Tysnes
Styreleder
1 898
177
2025
Øvre Ervik
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
745
Resultat:
231
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mathopen
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-41 609
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tysnes
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-3 841
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mathopen
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
7
Driftsinntekter:
17 422
Resultat:
-4 975
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tysnes
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Tysnes
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
1 898
Resultat:
177
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Øvre Ervik
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
0
-3 841
2025
Mathopen
Eierskap
Braryd As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
-3 841
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mathopen

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
4 forbindelser
+
Mann
3 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 4
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
17 422
-4 975
2025
Tysnes
100.00%
12 049
10 229
2025
Tysnes
68.00%
2 696
-2 441
2025
Isdalstø
50.00%
745
231
2025
Mathopen
50.00%
1 898
177
2025
Øvre Ervik
18.00%
0
-41 609
2025
Tysnes
10.00%
0
76
2025
Nesttun
3.58%
0
-11
2025
Isdalstø
Helldal AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
17 422
Resultat:
-4 975
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tysnes
Rallaren Eiendom AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
12 049
Resultat:
10 229
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tysnes
Lysekloster Miljøpark As
Prosent:
70.00
Poststed:
Tysnes
Lutelandet As
Prosent:
68.00
Driftsinntekter:
2 696
Resultat:
-2 441
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Isdalstø
Alvøen Innegolf As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
745
Resultat:
231
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mathopen
Sval Arkitektur As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
1 898
Resultat:
177
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Øvre Ervik
As Helldal & Co
Prosent:
18.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-41 609
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tysnes
Tina Future As
Prosent:
10.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
76
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesttun
Htwo-Fuel As
Prosent:
3.58
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-11
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Isdalstø