Glenn Andre Sundhagen

Ikon av en person
Mann ( f. 1973 )
Ikon av en person

16 roller

Ikon av en person

5 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1973 )
Ikon av en person

16 roller

Ikon av en person

5 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
0
-1 834
2025
Lillestrøm
Daglig leder
20 348
-1 395
2025
Lillestrøm
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-1 834
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lillestrøm
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
20 348
Resultat:
-1 395
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lillestrøm
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
2 718
66
2025
Lillestrøm
Styreleder
0
-9
2025
Fjerdingby
Styreleder
0
-1 834
2025
Lillestrøm
Styremedlem
1 072
855
2025
Røst
Styreleder
0
-220
2025
Lillestrøm
Styreleder
20 348
-1 395
2025
Lillestrøm
Styremedlem
Trondheim
Styreleder
0
0
2025
Lillestrøm
Styreleder
3 251
743
2025
Lillestrøm
Styreleder
0
-18
2025
Fjerdingby
Styreleder
27 843
-12 943
2025
Skjetten
Styreleder
0
-2 180
2024
Fjerdingby
Styreleder
0
-28
2025
Lillestrøm
Styremedlem
60
-178
2025
Helligvær
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
2 718
Resultat:
66
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lillestrøm
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-9
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fjerdingby
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-1 834
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lillestrøm
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
1 072
Resultat:
855
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røst
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-220
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lillestrøm
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
20 348
Resultat:
-1 395
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lillestrøm
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Trondheim
Tittel:
Styreleder
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lillestrøm
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
3 251
Resultat:
743
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lillestrøm
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-18
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fjerdingby
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
27 843
Resultat:
-12 943
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skjetten
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-2 180
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Fjerdingby
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-28
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lillestrøm
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
60
Resultat:
-178
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Helligvær
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
13 937
-1 674 739
2024
Vikebukt
100.00 %
2 718
66
2025
Lillestrøm
0.00 %
8 609
-57 554
2024
Stavanger
0.00 %
34 272
73 131
2025
Elnesvågen
0.00 %
6 508
-36 805
2024
Myre
Eierskap
Atlantic Sapphire Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
13 937
Resultat:
-1 674 739
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Vikebukt
Gasu Invest AS
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
2 718
Resultat:
66
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lillestrøm
Norsk Renewables As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
8 609
Resultat:
-57 554
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Stavanger
Salmon Evolution Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
34 272
Resultat:
73 131
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Elnesvågen
Vesterålen Havbruk As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre

Forbindelser

Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
3 forbindelser
+
Mann
3 forbindelser
+
Kvinne
2 forbindelser
+
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
704
-3 745
2024
Oslo
100.00%
0
0
2025
Lillestrøm
100.00%
0
-19
2025
Stavanger
100.00%
6 520
1 053
2025
Stadlandet
100.00%
0
-28
2025
Lillestrøm
100.00%
494
-9 225
2024
Straumsjøen
100.00%
96 120
-15 505
2024
Myre
100.00%
65 523
-49 156
2024
Myre
100.00%
0
-20
2025
Oslo
72.54%
560
-7 850
2025
Straumsjøen
69.53%
0
-220
2025
Lillestrøm
54.03%
431 435
16 220
2025
Myre
50.00%
0
-12
2025
Oslo
50.00%
0
-9
2025
Fjerdingby
50.00%
0
-1 834
2025
Lillestrøm
50.00%
20 348
-1 395
2025
Lillestrøm
50.00%
0
-6
2025
Longyearbyen
50.00%
0
-18
2025
Fjerdingby
50.00%
0
-2 180
2024
Fjerdingby
40.00%
80
-3 269
2025
Stamsund
33.93%
0
-73 977
2025
Stavanger
32.14%
27 843
-12 943
2025
Skjetten
17.23%
3 251
743
2025
Lillestrøm
13.79%
60
-178
2025
Helligvær
13.75%
Trondheim
6.34%
0
-20
2025
Stadlandet
6.00%
418
-64
2025
Helligvær
2.41%
31 366
-1 165
2025
Myre
0.91%
0
-2 241
2025
Oslo
0.78%
3 824
-18 297
2025
Oslo
0.24%
6 508
-36 805
2024
Myre
0.17%
20 971
1 772
2025
Trondheim
Envirom Green As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
704
Resultat:
-3 745
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Norsk Indeksforvaltning As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
0
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lillestrøm
Norsk Solar Epc As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-19
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Stokkeneset Reiarlag As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6 520
Resultat:
1 053
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stadlandet
Tb Indrivningsbolag As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-28
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lillestrøm
Vesterålen Havbruk Bø As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
494
Resultat:
-9 225
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Straumsjøen
Vesterålen Havbruk Produksjonslag As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
96 120
Resultat:
-15 505
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Vesterålen Havbruk Statt As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
65 523
Resultat:
-49 156
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Vesterålen Havbruk Technology As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Safe Track Food As
Prosent:
72.54
Driftsinntekter:
560
Resultat:
-7 850
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Straumsjøen
Indeksforvaltning As
Prosent:
69.53
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-220
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lillestrøm
Primex Norway As
Prosent:
54.03
Driftsinntekter:
431 435
Resultat:
16 220
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Myre
Gadus Genetics As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-12
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Gentas Eiendomsinvest As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-9
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fjerdingby
Gsfs Holding As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-1 834
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lillestrøm
Marikollen Eiendom As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
20 348
Resultat:
-1 395
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lillestrøm
Svalbard Marine Utvikling As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-6
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Longyearbyen
Sw Bolig As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-18
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fjerdingby
Sw Eiendom As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-2 180
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Fjerdingby
Lofotyngel As
Prosent:
40.00
Driftsinntekter:
80
Resultat:
-3 269
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stamsund
Nordic Impact Cooperation As
Prosent:
33.93
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-73 977
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Sw Bygg As
Prosent:
32.14
Driftsinntekter:
27 843
Resultat:
-12 943
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skjetten
Røst Eiendomsselskap As
Prosent:
17.23
Driftsinntekter:
3 251
Resultat:
743
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lillestrøm
Vestfjord Marine As
Prosent:
13.79
Driftsinntekter:
60
Resultat:
-178
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Helligvær
Norseman Group As
Prosent:
13.75
Poststed:
Trondheim
Stad Molo As
Prosent:
6.34
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stadlandet
Helligvær Sjømat As
Prosent:
6.00
Driftsinntekter:
418
Resultat:
-64
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Helligvær
Egga Utvikling As
Prosent:
2.41
Driftsinntekter:
31 366
Resultat:
-1 165
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Myre
Envirom Group As
Prosent:
0.91
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-2 241
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Norwegian Mycelium As
Prosent:
0.78
Driftsinntekter:
3 824
Resultat:
-18 297
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Vesterålen Havbruk As
Prosent:
0.24
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Fiskerinæringens Innkjøpsselskap As
Prosent:
0.17
Driftsinntekter:
20 971
Resultat:
1 772
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim