Thormod Steinert

Ikon av en person
Mann ( f. 1980 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1980 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
17 666
3 224
2025
Haslum
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
7
Driftsinntekter:
17 666
Resultat:
3 224
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Haslum
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
0
1 481
2025
Haslum
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
1 481
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Haslum
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
15.00 %
0
1 481
2025
Haslum
8.00 %
53
1 332
2025
Nesoddtangen
Eierskap
Dsas Holding As
Prosent:
15.00 %
Resultat:
1 481
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Haslum
Steinert AS
Prosent:
8.00 %
Driftsinntekter:
53
Resultat:
1 332
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesoddtangen

Forbindelser

Børre Aleksander Børretzen's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Thormod Steinert's roller
Styremedlem
17 666
3 224
2025
Daglig leder
Styremedlem
0
1 481
2025
Styremedlem
Mann
2 forbindelser
-
Børre Reksten's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Thormod Steinert's roller
Styreleder
17 666
3 224
2025
Daglig leder
Styreleder
0
1 481
2025
Styremedlem
Stian André Blåfjell-Syversen's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Thormod Steinert's roller
Styremedlem
17 666
3 224
2025
Daglig leder
Styremedlem
0
1 481
2025
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Børre's rolle:
Styremedlem
Thormod's rolle:
Daglig leder
Børre's rolle:
Styremedlem
Thormod's rolle:
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Børre's rolle:
Styreleder
Thormod's rolle:
Daglig leder
Børre's rolle:
Styreleder
Thormod's rolle:
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Stian's rolle:
Styremedlem
Thormod's rolle:
Daglig leder
Stian's rolle:
Styremedlem
Thormod's rolle:
Styremedlem

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
17 666
3 224
2025
Haslum
100.00%
0
-240
2024
Lysaker
100.00%
0
-68
2025
Lysaker
75.00%
0
10 719
2025
Haslum
33.36%
-204
1 971
2025
Stabekk
23.50%
0
1 481
2025
Haslum
23.50%
0
-26
2025
Stavern
16.68%
1 163
-762
2025
Stabekk
1.44%
0
-1 453
2025
Oslo
0.00%
0
-227 959
2024
Lysaker
Dacon Services As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
17 666
Resultat:
3 224
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Haslum
Rec Silicon AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-240
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Rec Solar AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-68
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Dacon Sub Sea As
Prosent:
75.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
10 719
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Haslum
Dacon Holding As
Prosent:
33.36
Driftsinntekter:
-204
Resultat:
1 971
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stabekk
Dsas Holding As
Prosent:
23.50
Driftsinntekter:
0
Resultat:
1 481
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Haslum
Saga Shipping AS
Prosent:
23.50
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-26
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavern
Gml. Ringeriksvei 6 As
Prosent:
16.68
Driftsinntekter:
1 163
Resultat:
-762
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stabekk
Gml. Ringeriksvei 6 Holding As
Prosent:
16.68
Poststed:
Stabekk
Adjutec Pharma As
Prosent:
1.44
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-1 453
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker