Sverre Andreas Halstensen

Ikon av en person
Mann ( f. 1981 )
Ikon av en person

13 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1981 )
Ikon av en person

13 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
0
8 621
2025
Hjellestad
Innehaver
Hjellestad
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
8 621
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hjellestad
Tittel:
Innehaver
Poststed:
Hjellestad
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
0
2 098
2025
Rådal
Styremedlem
0
32 944
2025
Rådal
Varamedlem
16 289
-20 149
2025
Bekkjarvik
Varamedlem
134 532
3 687
2025
Bekkjarvik
Varamedlem
0
-1 657
2025
Bekkjarvik
Varamedlem
233 995
-5 487
2025
Bekkjarvik
Varamedlem
0
38 862
2025
Bekkjarvik
Varamedlem
29 468
1 014
2025
Bekkjarvik
Varamedlem
150 054
-28 466
2025
Bekkjarvik
Varamedlem
266 341
61 504
2025
Bekkjarvik
Styreleder
0
8 621
2025
Hjellestad
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
2 098
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rådal
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
32 944
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rådal
Tittel:
Varamedlem
Antall ansatte:
22
Driftsinntekter:
16 289
Resultat:
-20 149
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bekkjarvik
Tittel:
Varamedlem
Driftsinntekter:
134 532
Resultat:
3 687
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bekkjarvik
Tittel:
Varamedlem
Resultat:
-1 657
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bekkjarvik
Tittel:
Varamedlem
Driftsinntekter:
233 995
Resultat:
-5 487
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bekkjarvik
Tittel:
Varamedlem
Resultat:
38 862
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bekkjarvik
Tittel:
Varamedlem
Antall ansatte:
14
Driftsinntekter:
29 468
Resultat:
1 014
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bekkjarvik
Tittel:
Varamedlem
Driftsinntekter:
150 054
Resultat:
-28 466
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bekkjarvik
Tittel:
Varamedlem
Driftsinntekter:
266 341
Resultat:
61 504
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bekkjarvik
Tittel:
Styreleder
Resultat:
8 621
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hjellestad
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
10 943 000
4 608 000
2025
Lysaker
100.00 %
0
8 621
2025
Hjellestad
0.00 %
228 000
1 462 000
2025
Kverva
Eierskap
Aker Bp Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
10 943 000
Resultat:
4 608 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Saha Holding As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
8 621
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hjellestad
Salmar ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
228 000
Resultat:
1 462 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kverva

Forbindelser

+
Mann
8 forbindelser
+
+
Mann
10 forbindelser
+
Kvinne
8 forbindelser
+
Kvinne
8 forbindelser
+
Mann
10 forbindelser
+
Kvinne - Antall forbindelser: 8
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 8
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 8
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 10
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 8
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 8
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 10
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
51.15%
0
32 944
2025
Rådal
33.34%
0
2 098
2025
Rådal
32.93%
0
38 862
2025
Bekkjarvik
3.30%
20
-94
2025
Norheimsund
1.72%
358
-4 147
2025
Bergen
0.62%
0
-74
2025
Oslo
0.38%
6 399
190
2025
Øystese
0.33%
2 498
2 002
2025
Oslo
0.01%
228 000
1 462 000
2025
Kverva
0.00%
10 943 000
4 608 000
2025
Lysaker
0.00%
0
-355
2025
Kverva
0.00%
441 953
1 978 353
2025
Bergen
0.00%
1 887 000
64 000
2025
Bergen
Asti Holding As
Prosent:
51.15
Driftsinntekter:
0
Resultat:
32 944
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rådal
Alfred H Holding As
Prosent:
33.34
Driftsinntekter:
0
Resultat:
2 098
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rådal
Halstensen Holding As
Prosent:
32.93
Driftsinntekter:
0
Resultat:
38 862
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bekkjarvik
Øystese Utvikling As
Prosent:
3.30
Driftsinntekter:
20
Resultat:
-94
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Norheimsund
Eupnea As
Prosent:
1.72
Driftsinntekter:
358
Resultat:
-4 147
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Cyto Invest As
Prosent:
0.62
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-74
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Hardangerbadet Eigedom As
Prosent:
0.38
Driftsinntekter:
6 399
Resultat:
190
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Øystese
Dnb Private Equity Ix As
Prosent:
0.33
Driftsinntekter:
2 498
Resultat:
2 002
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Salmar ASA
Prosent:
0.01
Driftsinntekter:
228 000
Resultat:
1 462 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kverva
Aker Bp Asa
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
10 943 000
Resultat:
4 608 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Icelandic Salmon As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-355
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kverva
Lerøy Seafood Group Asa
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
441 953
Resultat:
1 978 353
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Mowi Asa
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
1 887 000
Resultat:
64 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen