Ellen Jensen

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1965 )
Ikon av en person

3 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1965 )
Ikon av en person

3 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Varamedlem
575
507
2025
Førde
Styremedlem
6 948
-473
2025
Trondheim
Styreleder
5 362
139
2025
Førde
Styreverv
Tittel:
Varamedlem
Driftsinntekter:
575
Resultat:
507
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Førde
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
6 948
Resultat:
-473
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
5 362
Resultat:
139
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Førde
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
20.00 %
575
507
2025
Førde
Eierskap
Furelia AS
Prosent:
20.00 %
Driftsinntekter:
575
Resultat:
507
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Førde

Forbindelser

Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
-1
2025
Førde
90.00%
38
-199
2025
Høyanger
86.96%
5 362
139
2025
Førde
83.15%
2 247
-681
2025
Høyanger
8.93%
3 558
-165
2025
Vassenden
8.46%
2 082
-89
2025
Oslo
4.14%
1 354
-2 676
2025
Førde
4.05%
3 667
-2 332
2025
Stavanger
2.00%
2 620
-18
2025
Høyanger
1.33%
845
-14
2025
Høyanger
0.89%
4 530
81
2025
Høyanger
0.80%
7 086
-546
2025
Fyllingsdalen
0.73%
1 863
-3 884
2025
Stord
Furelia 2 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-1
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Førde
Qualitech Group As
Prosent:
90.00
Driftsinntekter:
38
Resultat:
-199
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Høyanger
Mika Sport AS
Prosent:
86.96
Driftsinntekter:
5 362
Resultat:
139
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Førde
Greenergy Recycling As
Prosent:
83.15
Driftsinntekter:
2 247
Resultat:
-681
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Høyanger
Jølster Skisenter As
Prosent:
8.93
Driftsinntekter:
3 558
Resultat:
-165
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vassenden
Httech As
Prosent:
8.46
Driftsinntekter:
2 082
Resultat:
-89
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Ankerløkken Eigedom As
Prosent:
4.14
Driftsinntekter:
1 354
Resultat:
-2 676
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Førde
Nivel As
Prosent:
4.05
Driftsinntekter:
3 667
Resultat:
-2 332
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Lt Partner As
Prosent:
2.00
Driftsinntekter:
2 620
Resultat:
-18
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Høyanger
Høyang Eiendom As
Prosent:
1.33
Driftsinntekter:
845
Resultat:
-14
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Høyanger
Gjenkraft As
Prosent:
0.89
Driftsinntekter:
4 530
Resultat:
81
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Høyanger
Smart Industry As
Prosent:
0.80
Driftsinntekter:
7 086
Resultat:
-546
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fyllingsdalen
Do:Be As
Prosent:
0.73
Driftsinntekter:
1 863
Resultat:
-3 884
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord