Per-Sindre Årvik

Ikon av en person
Mann ( f. 1986 )
Ikon av en person

11 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1986 )
Ikon av en person

11 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
227
-497
2025
Hornindal
Daglig leder
0
-38
2025
Hornindal
Daglig leder
5 250
-875
2025
Hornindal
Daglig leder
7 606
-3 383
2025
Hornindal
Daglig leder
2 103
-1 130
2025
Hornindal
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
227
Resultat:
-497
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hornindal
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-38
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hornindal
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
5 250
Resultat:
-875
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hornindal
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
6
Driftsinntekter:
7 606
Resultat:
-3 383
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hornindal
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
2 103
Resultat:
-1 130
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hornindal
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
227
-497
2025
Hornindal
Styremedlem
Stadlandet
Styremedlem
0
-38
2025
Hornindal
Styremedlem
5 250
-875
2025
Hornindal
Styremedlem
7 606
-3 383
2025
Hornindal
Styreleder
2 103
-1 130
2025
Hornindal
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
227
Resultat:
-497
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hornindal
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Stadlandet
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-38
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hornindal
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
5 250
Resultat:
-875
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hornindal
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
6
Driftsinntekter:
7 606
Resultat:
-3 383
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hornindal
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
2 103
Resultat:
-1 130
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hornindal
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
20.00 %
0
1 549
2025
Deknepollen
100.00 %
2 103
-1 130
2025
Hornindal
Eierskap
Havfiske Vest AS
Prosent:
20.00 %
Resultat:
1 549
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Deknepollen
Årvik Bygg As
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
2 103
Resultat:
-1 130
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hornindal

Forbindelser

+
Mann
3 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
4 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 4
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 4
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
7 606
-3 383
2025
Hornindal
82.00%
5 250
-875
2025
Hornindal
50.00%
227
-497
2025
Hornindal
33.33%
0
-38
2025
Hornindal
30.60%
88 750
-10 471
2025
Stadlandet
Vest Byggservice As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
7 606
Resultat:
-3 383
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hornindal
Vb Prosjekt As
Prosent:
82.00
Driftsinntekter:
5 250
Resultat:
-875
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hornindal
Eigedom Vest As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
227
Resultat:
-497
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hornindal
Stad Bolig As
Prosent:
33.33
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-38
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hornindal
Vestkapp As
Prosent:
30.60
Driftsinntekter:
88 750
Resultat:
-10 471
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stadlandet