Bjørn Andreas Hugaas

Ikon av en person
Mann ( f. 1961 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

5 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1961 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

5 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
528
68
2025
Oslo
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
528
Resultat:
68
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
0
-6 552 000
2024
Lysaker
0.09 %
40 765
-42 636
2025
Ørsta
0.03 %
0
-4 659
2025
Vettre
0.00 %
5 569
48 086
2025
Ingeberg
0.00 %
0
-59 982
2025
Oslo
Eierskap
Aker Horizons Asa
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-6 552 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Arctic Bioscience As
Prosent:
0.09 %
Driftsinntekter:
40 765
Resultat:
-42 636
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ørsta
Green Minerals As
Prosent:
0.03 %
Resultat:
-4 659
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vettre
Inin Group As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
5 569
Resultat:
48 086
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ingeberg
Lytix Biopharma Asa
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-59 982
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
-
Bendik Wold's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Bjørn Andreas Hugaas's roller
Styreleder
528
68
2025
Styremedlem
Joachim Lømo Lützow-Holm's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Bjørn Andreas Hugaas's roller
Varamedlem
528
68
2025
Styremedlem
Karoline Elisabeth Holmstrøm Ulateig's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Bjørn Andreas Hugaas's roller
Styremedlem
528
68
2025
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Bendik's rolle:
Styreleder
Bjørn's rolle:
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Joachim's rolle:
Varamedlem
Bjørn's rolle:
Styremedlem
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Karoline's rolle:
Styremedlem
Bjørn's rolle:
Styremedlem

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
1 858
-3 247
2025
Ørsta
100.00%
0
-17
2025
Ørsta
100.00%
0
-14
2025
Ørsta
100.00%
225 318
8 528
2025
Tingvatn
100.00%
0
-50
2025
Oslo
100.00%
135 901
13 989
2025
Brandbu
100.00%
6 849
-10 963
2025
Oslo
100.00%
1 645
474
2025
Oslo
100.00%
30 690
5 678
2025
Nes På Hedmarken
100.00%
6 321
-115
2025
Kolbotn
100.00%
652 203
13 334
2025
Hamar
100.00%
26 817
7 691
2025
Narvik
100.00%
439 762
33 443
2025
Oslo
100.00%
18 350
4 718
2025
Nannestad
100.00%
0
-17
2025
Ørsta
100.00%
91 510
11 514
2025
Hamar
100.00%
72 128
6 696
2025
Kolbotn
100.00%
302 007
20 150
2025
Rudshøgda
100.00%
98 678
25 223
2025
Østerås
95.32%
29 773
-34 834
2025
Ingeberg
55.38%
69 667
-10 371
2025
Kolbotn
3.19%
5 569
48 086
2025
Ingeberg
Arctic Algae As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 858
Resultat:
-3 247
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ørsta
Arctic Biopharma As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-17
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ørsta
Arctic Nutrition As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-14
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ørsta
Banefjell As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
225 318
Resultat:
8 528
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tingvatn
Environment Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-50
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Hadeland Elektro As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
135 901
Resultat:
13 989
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Brandbu
Inin Analytics As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6 849
Resultat:
-10 963
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Inin Financial Services As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 645
Resultat:
474
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Jan Erik Hagelund AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
30 690
Resultat:
5 678
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nes På Hedmarken
Kordinate As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6 321
Resultat:
-115
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kolbotn
Laje As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
652 203
Resultat:
13 334
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hamar
Nordnes Narvik AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
26 817
Resultat:
7 691
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Narvik
Rail Production As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
439 762
Resultat:
33 443
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Rail Supply As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
18 350
Resultat:
4 718
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nannestad
Romega As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-17
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ørsta
Skyttermoen Anlegg AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
91 510
Resultat:
11 514
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hamar
Slam Jernbaneteknikk As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
72 128
Resultat:
6 696
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kolbotn
Team 1435 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
302 007
Resultat:
20 150
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rudshøgda
Trasé As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
98 678
Resultat:
25 223
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Østerås
Inin Power As
Prosent:
95.32
Driftsinntekter:
29 773
Resultat:
-34 834
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ingeberg
Eleda Rail Norge As
Prosent:
55.38
Driftsinntekter:
69 667
Resultat:
-10 371
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kolbotn
Inin Group As
Prosent:
3.19
Driftsinntekter:
5 569
Resultat:
48 086
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ingeberg