Rafal Stanislaw Stawicki

Ikon av en person
Mann ( f. 1987 )
Ikon av en person

6 roller

Ikon av en person

8 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1987 )
Ikon av en person

6 roller

Ikon av en person

8 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
0
4 003
2025
Avaldsnes
Styremedlem
55 032
3 477
2025
Avaldsnes
Styremedlem
0
3 052
2025
Avaldsnes
Styremedlem
61 514
1 989
2025
Avaldsnes
Styremedlem
2 557
1 544
2025
Avaldsnes
Styreleder
0
259
2025
Veavågen
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
4 003
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Avaldsnes
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
5
Driftsinntekter:
55 032
Resultat:
3 477
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Avaldsnes
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
3 052
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Avaldsnes
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
27
Driftsinntekter:
61 514
Resultat:
1 989
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Avaldsnes
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
2 557
Resultat:
1 544
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Avaldsnes
Tittel:
Styreleder
Resultat:
259
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Veavågen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
10 943 000
4 608 000
2025
Lysaker
0.00 %
67 956 000
6 124 000
2025
Stavanger
0.00 %
19 699
307 373
2025
Oslo
0.00 %
1 565 757
387 056
2025
Mo I Rana
50.00 %
0
259
2025
Veavågen
0.00 %
0
62 230
2025
Skudeneshavn
0.00 %
355 000
11 855 000
2025
Fornebu
0.00 %
8 096 000
4 307 000
2025
Stavanger
Eierskap
Aker Bp Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
10 943 000
Resultat:
4 608 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Equinor Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
67 956 000
Resultat:
6 124 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Mpc Container Ships Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
19 699
Resultat:
307 373
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Rana Gruber As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
1 565 757
Resultat:
387 056
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Rs Invest Norge As
Prosent:
50.00 %
Resultat:
259
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Veavågen
Solstad Maritime Asa
Prosent:
0.00 %
Resultat:
62 230
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skudeneshavn
Telenor ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
355 000
Resultat:
11 855 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fornebu
Vår Energi Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
8 096 000
Resultat:
4 307 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger

Forbindelser

-
Andreas Austevik Røher's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Rafal Stanislaw Stawicki's roller
Daglig leder, Styremedlem
61 514
1 989
2025
Styremedlem
Styremedlem
2 557
1 544
2025
Styremedlem
Styremedlem
0
3 052
2025
Styremedlem
Styreleder
55 032
3 477
2025
Styremedlem
Styremedlem
0
4 003
2025
Styremedlem
Kvinne
5 forbindelser
-
Bente Vaage's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Rafal Stanislaw Stawicki's roller
Styreleder
61 514
1 989
2025
Styremedlem
Styreleder
2 557
1 544
2025
Styremedlem
Styreleder
0
3 052
2025
Styremedlem
Daglig leder, Styremedlem
55 032
3 477
2025
Styremedlem
Daglig leder, Styreleder
0
4 003
2025
Styremedlem
Mann
5 forbindelser
-
Morten Undheim Helvik's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Rafal Stanislaw Stawicki's roller
Styremedlem
61 514
1 989
2025
Styremedlem
Styremedlem
2 557
1 544
2025
Styremedlem
Styremedlem
0
3 052
2025
Styremedlem
Styremedlem
55 032
3 477
2025
Styremedlem
Styremedlem
0
4 003
2025
Styremedlem
Sylwia Katarzyna Protasewicz-Stawicka's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Rafal Stanislaw Stawicki's roller
Styremedlem
0
259
2025
Styreleder
Mann - Antall forbindelser: 5
Åpne forbindelser
Andreas's rolle:
Daglig leder, Styremedlem
Rafal's rolle:
Styremedlem
Andreas's rolle:
Styremedlem
Rafal's rolle:
Styremedlem
Andreas's rolle:
Styremedlem
Rafal's rolle:
Styremedlem
Andreas's rolle:
Styreleder
Rafal's rolle:
Styremedlem
Andreas's rolle:
Styremedlem
Rafal's rolle:
Styremedlem
Kvinne - Antall forbindelser: 5
Åpne forbindelser
Bente's rolle:
Styreleder
Rafal's rolle:
Styremedlem
Bente's rolle:
Styreleder
Rafal's rolle:
Styremedlem
Bente's rolle:
Styreleder
Rafal's rolle:
Styremedlem
Bente's rolle:
Daglig leder, Styremedlem
Rafal's rolle:
Styremedlem
Bente's rolle:
Daglig leder, Styreleder
Rafal's rolle:
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 5
Åpne forbindelser
Morten's rolle:
Styremedlem
Rafal's rolle:
Styremedlem
Morten's rolle:
Styremedlem
Rafal's rolle:
Styremedlem
Morten's rolle:
Styremedlem
Rafal's rolle:
Styremedlem
Morten's rolle:
Styremedlem
Rafal's rolle:
Styremedlem
Morten's rolle:
Styremedlem
Rafal's rolle:
Styremedlem
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Sylwia's rolle:
Styremedlem
Rafal's rolle:
Styreleder

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
95
2025
Mo I Rana
100.00%
0
-22
2025
Leirfjord
66.00%
0
3 052
2025
Avaldsnes
33.33%
1 209
-2 204
2025
Mo I Rana
25.00%
20 001
328
2025
Mo I Rana
21.98%
15 579
597
2025
Mo I Rana
16.67%
0
-27
2025
Mo I Rana
16.67%
2 224
-73
2025
Leirfjord
14.94%
674
-134
2025
Mo I Rana
13.60%
0
4 003
2025
Avaldsnes
11.87%
0
-29
2025
Tonnes
10.75%
5 052
0
2025
Mo I Rana
2.19%
11 351
-9 337
2025
Mosjøen
1.98%
35 096
-496
2025
Mo I Rana
1.00%
10 061
-359
2025
Mo I Rana
0.53%
10 946
371
2025
Sandnessjøen
Arctic Seed As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
95
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Kraftarven As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-22
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Leirfjord
Hereid Holding AS
Prosent:
66.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
3 052
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Avaldsnes
Industrial Am As
Prosent:
33.33
Driftsinntekter:
1 209
Resultat:
-2 204
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Vitensenter Nordland As
Prosent:
25.00
Driftsinntekter:
20 001
Resultat:
328
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Sintef Helgeland As
Prosent:
21.98
Driftsinntekter:
15 579
Resultat:
597
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Acr As
Prosent:
16.67
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-27
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Kraftarven Eiendom As
Prosent:
16.67
Driftsinntekter:
2 224
Resultat:
-73
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Leirfjord
Space Mo I Rana As
Prosent:
14.94
Driftsinntekter:
674
Resultat:
-134
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Bøvågen 21 Holding As
Prosent:
13.60
Driftsinntekter:
0
Resultat:
4 003
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Avaldsnes
Polarmatik As
Prosent:
11.87
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-29
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tonnes
Polarsirkelen Lufthavnutvikling AS
Prosent:
10.75
Driftsinntekter:
5 052
Resultat:
0
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Alumatiq As
Prosent:
2.19
Driftsinntekter:
11 351
Resultat:
-9 337
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mosjøen
Kunnskapsparken Helgeland AS
Prosent:
1.98
Driftsinntekter:
35 096
Resultat:
-496
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Capio Fastleger Rana As
Prosent:
1.00
Driftsinntekter:
10 061
Resultat:
-359
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Sentrum Næringshage As
Prosent:
0.53
Driftsinntekter:
10 946
Resultat:
371
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnessjøen