Jostein Nydahl Håvaldsrud

Ikon av en person
Mann ( f. 1975 )
Ikon av en person

5 roller

Ikon av en person

9 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1975 )
Ikon av en person

5 roller

Ikon av en person

9 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
Oslo
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Poststed:
Oslo
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
-15
2025
Lysaker
Styreleder
12
7 482
2025
Oslo
Styremedlem
Oslo
Styreleder
1 851
-12 714
2025
Oslo
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-15
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
12
Resultat:
7 482
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
8
Driftsinntekter:
1 851
Resultat:
-12 714
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.09 %
54 432
-738
2025
Oslo
0.04 %
14 024
-26 175
2025
Ålesund
0.25 %
34 688
5 049
2025
Oslo
0.21 %
32 482
1 900
2025
Oslo
0.07 %
6 234
-598
2025
Tårnåsen
0.12 %
595
-4 364
2025
Stavanger
0.04 %
5 200
20
2025
Tønsberg
100.00 %
12
7 482
2025
Oslo
0.11 %
4 356
-27 101
2025
Trondheim
Eierskap
Adite As
Prosent:
0.09 %
Driftsinntekter:
54 432
Resultat:
-738
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Alotta As
Prosent:
0.04 %
Driftsinntekter:
14 024
Resultat:
-26 175
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ålesund
Atlas Portefølje 6 As
Prosent:
0.25 %
Driftsinntekter:
34 688
Resultat:
5 049
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Bill Kill As
Prosent:
0.21 %
Driftsinntekter:
32 482
Resultat:
1 900
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Empress Norge As
Prosent:
0.07 %
Driftsinntekter:
6 234
Resultat:
-598
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tårnåsen
Havkraft AS
Prosent:
0.12 %
Driftsinntekter:
595
Resultat:
-4 364
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Inneklimaeksperten As
Prosent:
0.04 %
Driftsinntekter:
5 200
Resultat:
20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tønsberg
Jems Holding AS
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
12
Resultat:
7 482
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Lildog As
Prosent:
0.11 %
Driftsinntekter:
4 356
Resultat:
-27 101
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim

Forbindelser

Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
394
-620
2025
Ålesund
100.00%
0
-15
2025
Lysaker
100.00%
0
-427
2025
Oslo
100.00%
0
-149
2025
Stord
100.00%
133
263
2025
Stord
100.00%
1 932
-8 336
2025
Stord
100.00%
50 993
-2 567
2025
Stord
100.00%
0
-679
2025
Stord
100.00%
0
146
2025
Stord
100.00%
174
-27
2025
Sandnes
100.00%
0
-6 035
2025
Oslo
100.00%
0
13 583
2025
Oslo
100.00%
0
-545
2023
Oslo
100.00%
10 090
687
2025
Oslo
100.00%
6 520
1 053
2025
Stadlandet
100.00%
0
114 359
2025
Oslo
100.00%
494
-9 225
2024
Straumsjøen
100.00%
96 120
-15 505
2024
Myre
100.00%
65 523
-49 156
2024
Myre
100.00%
0
-20
2025
Oslo
99.56%
0
1 439
2025
Oslo
72.54%
560
-7 850
2025
Straumsjøen
54.03%
431 435
16 220
2025
Myre
50.00%
0
-12
2025
Oslo
50.00%
Oslo
50.00%
0
-6
2025
Longyearbyen
40.00%
80
-3 269
2025
Stamsund
12.78%
0
-2 166
2025
Steinkjer
9.77%
0
-15
2025
Oslo
5.75%
673
-2 003
2025
Lysaker
2.51%
0
-1 537
2025
Oslo
2.41%
1 851
-12 714
2025
Oslo
2.33%
0
-2 897
2025
Oslo
2.05%
0
-11
2025
Oslo
1.60%
6 363
-4 684
2025
Oslo
1.40%
0
111 821
2025
Oslo
1.30%
0
1 254
2025
Oslo
1.01%
0
-2 613
2025
Oslo
0.95%
0
-20
2025
Stadlandet
0.86%
0
-29 199
2025
Oslo
0.84%
7 619
-11 917
2025
Stord
0.78%
3 824
-18 297
2025
Oslo
0.75%
0
20 786
2025
Oslo
0.73%
0
-42 372
2025
Oslo
0.42%
6 508
-36 805
2024
Myre
0.20%
22
-5 478
2025
Oslo
0.20%
31 218
-68 823
2024
Florø
0.17%
4 356
-27 101
2025
Trondheim
0.11%
14 024
-26 175
2025
Ålesund
0.10%
0
10 999
2025
Oslo
0.07%
808
-4 068
2024
Tolvsrød
Alotta Energy As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
394
Resultat:
-620
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ålesund
Astrum Property As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-15
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Bodco Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-427
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Greenstat Asia As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-149
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Greenstat Hydrogen As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
133
Resultat:
263
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Greenstat Solar As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 932
Resultat:
-8 336
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Greenstat Solar Solutions As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
50 993
Resultat:
-2 567
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Greenstat Venture As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-679
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Greenstat Wind As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
146
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Havkraft Solutions As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
174
Resultat:
-27
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes
Helsfyr Kontorholding Ii As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-6 035
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Lg5 Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
13 583
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Preservation As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-545
Regnskapsår:
2023
Poststed:
Oslo
Rs15 Invest As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
10 090
Resultat:
687
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Stokkeneset Reiarlag As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6 520
Resultat:
1 053
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stadlandet
Vestbylog Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
114 359
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Vesterålen Havbruk Bø As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
494
Resultat:
-9 225
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Straumsjøen
Vesterålen Havbruk Produksjonslag As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
96 120
Resultat:
-15 505
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Vesterålen Havbruk Statt As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
65 523
Resultat:
-49 156
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Vesterålen Havbruk Technology As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Logcap Holding Ii As
Prosent:
99.56
Driftsinntekter:
0
Resultat:
1 439
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Safe Track Food As
Prosent:
72.54
Driftsinntekter:
560
Resultat:
-7 850
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Straumsjøen
Primex Norway As
Prosent:
54.03
Driftsinntekter:
431 435
Resultat:
16 220
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Myre
Gadus Genetics As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-12
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Leuk As
Prosent:
50.00
Poststed:
Oslo
Svalbard Marine Utvikling As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-6
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Longyearbyen
Lofotyngel As
Prosent:
40.00
Driftsinntekter:
80
Resultat:
-3 269
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stamsund
Meraker Hydrogen As
Prosent:
12.78
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-2 166
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Kangaroo Manco 3 As
Prosent:
9.77
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-15
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Astrum Group As
Prosent:
5.75
Driftsinntekter:
673
Resultat:
-2 003
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Kangaroo Holdco As
Prosent:
2.51
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-1 537
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Låvli As
Prosent:
2.41
Driftsinntekter:
1 851
Resultat:
-12 714
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Robsrud Invest As
Prosent:
2.33
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-2 897
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Kman As
Prosent:
2.05
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-11
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tillit Forsikring As
Prosent:
1.60
Driftsinntekter:
6 363
Resultat:
-4 684
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Vestbylog Invest As
Prosent:
1.40
Driftsinntekter:
0
Resultat:
111 821
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Helsfyr Kontorinvest Ii As
Prosent:
1.30
Driftsinntekter:
0
Resultat:
1 254
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Bodco Invest As
Prosent:
1.01
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-2 613
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Stad Molo As
Prosent:
0.95
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stadlandet
Kg9 Invest As
Prosent:
0.86
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-29 199
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Greenstat As
Prosent:
0.84
Driftsinntekter:
7 619
Resultat:
-11 917
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Norwegian Mycelium As
Prosent:
0.78
Driftsinntekter:
3 824
Resultat:
-18 297
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Lg5 Invest As
Prosent:
0.75
Driftsinntekter:
0
Resultat:
20 786
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Helsfyr Kontorinvest Iii As
Prosent:
0.73
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-42 372
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Vesterålen Havbruk As
Prosent:
0.42
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Antigrade As
Prosent:
0.20
Driftsinntekter:
22
Resultat:
-5 478
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Evoy As
Prosent:
0.20
Driftsinntekter:
31 218
Resultat:
-68 823
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Florø
Lildog As
Prosent:
0.17
Driftsinntekter:
4 356
Resultat:
-27 101
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Alotta As
Prosent:
0.11
Driftsinntekter:
14 024
Resultat:
-26 175
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ålesund
Logcap Invest As
Prosent:
0.10
Driftsinntekter:
0
Resultat:
10 999
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Hyrex As
Prosent:
0.07
Driftsinntekter:
808
Resultat:
-4 068
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Tolvsrød