Anders Eidsgaard

Ikon av en person
Mann ( f. 1971 )
Ikon av en person

6 roller

Ikon av en person

5 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1971 )
Ikon av en person

6 roller

Ikon av en person

5 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
1 676
-71
2025
Gol
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
1 676
Resultat:
-71
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gol
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
1 676
-71
2025
Gol
Styreleder
2 114
-252
2025
Gol
Styreleder
4 727
3 892
2025
Gol
Styremedlem
Gol
Styremedlem
861
31
2025
Gol
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
1 676
Resultat:
-71
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gol
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
2 114
Resultat:
-252
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gol
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
4 727
Resultat:
3 892
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gol
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Gol
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
861
Resultat:
31
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gol
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
1 676
-71
2025
Gol
0.00 %
0
324 253
2025
Fosnavåg
0.00 %
154 000
6 083 000
2025
Oslo
0.00 %
9 731 000
2 973 000
2024
Oslo
0.00 %
0
-227 959
2024
Lysaker
Eierskap
Anders Eidsgaard AS
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
1 676
Resultat:
-71
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gol
Havila Kystruten As
Prosent:
0.00 %
Resultat:
324 253
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fosnavåg
Norsk Hydro ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
154 000
Resultat:
6 083 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Protector Forsikring ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
9 731 000
Resultat:
2 973 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
2 114
-252
2025
Gol
100.00%
180 600
9 679
2025
Fosnavåg
100.00%
180 600
9 750
2025
Fosnavåg
100.00%
1 775 243
-1 112 939
2025
Fosnavåg
100.00%
180 600
9 171
2025
Fosnavåg
100.00%
180 600
9 101
2025
Fosnavåg
100.00%
3 943
145
2025
Rypefjord
100.00%
0
-240
2024
Lysaker
100.00%
0
-68
2025
Lysaker
99.99%
395 047
137
2025
Rypefjord
0.00%
0
-227 959
2024
Lysaker
Eid Næringsdrift As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
2 114
Resultat:
-252
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gol
Havila Capella As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
180 600
Resultat:
9 679
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fosnavåg
Havila Castor As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
180 600
Resultat:
9 750
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fosnavåg
Havila Kystruten Operations As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 775 243
Resultat:
-1 112 939
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fosnavåg
Havila Polaris As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
180 600
Resultat:
9 171
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fosnavåg
Havila Pollux As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
180 600
Resultat:
9 101
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fosnavåg
Hk Crew Management As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
3 943
Resultat:
145
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rypefjord
Rec Silicon AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-240
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Rec Solar AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-68
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Hk Crew As
Prosent:
99.99
Driftsinntekter:
395 047
Resultat:
137
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rypefjord
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker