Magnar Terje Leknes

Ikon av en person
Mann ( f. 1969 )
Ikon av en person

8 roller

Ikon av en person

5 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1969 )
Ikon av en person

8 roller

Ikon av en person

5 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
150 918
1 044
2025
Kvammen
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
16
Driftsinntekter:
150 918
Resultat:
1 044
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kvammen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
Stongfjorden
Styreleder
Kvammen
Styremedlem
0
-18 490
2025
Bergen
Styremedlem
36 868
5 758
2025
Hellevik I Fjaler
Styremedlem
1 173
714
2025
Bergen
Styreleder
0
1 213
2025
Kvammen
Styreleder
Kvammen
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Stongfjorden
Tittel:
Styreleder
Poststed:
Kvammen
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-18 490
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
7
Driftsinntekter:
36 868
Resultat:
5 758
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hellevik I Fjaler
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
1 173
Resultat:
714
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Tittel:
Styreleder
Resultat:
1 213
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kvammen
Tittel:
Styreleder
Poststed:
Kvammen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
373
-38 743
2025
Oslo
100.00 %
0
1 213
2025
Kvammen
0.00 %
103 455
-743 663
2025
Oslo
0.00 %
355 000
11 855 000
2025
Fornebu
0.00 %
6 508
-36 805
2024
Myre
Eierskap
Cavendish Hydrogen Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
373
Resultat:
-38 743
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Ml&Mf Holding As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
1 213
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kvammen
Nel Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
103 455
Resultat:
-743 663
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Telenor ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
355 000
Resultat:
11 855 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fornebu
Vesterålen Havbruk As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
3 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
3 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
3 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
3 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
6 520
1 053
2025
Stadlandet
100.00%
494
-9 225
2024
Straumsjøen
100.00%
96 120
-15 505
2024
Myre
100.00%
65 523
-49 156
2024
Myre
100.00%
0
-20
2025
Oslo
72.54%
560
-7 850
2025
Straumsjøen
54.03%
431 435
16 220
2025
Myre
50.00%
0
-12
2025
Oslo
50.00%
0
-18 490
2025
Bergen
50.00%
0
-6
2025
Longyearbyen
40.00%
80
-3 269
2025
Stamsund
25.00%
37
-141
2025
Bergen
8.35%
0
5 929
2025
Florø
6.34%
0
-20
2025
Stadlandet
4.96%
150 918
1 044
2025
Kvammen
4.88%
49 667
6 158
2025
Eikefjord
2.95%
3 039 501
63 695
2025
Florø
2.41%
31 366
-1 165
2025
Myre
1.85%
13 203
-27
2025
Bergen
0.78%
3 824
-18 297
2025
Oslo
0.24%
6 508
-36 805
2024
Myre
0.17%
20 971
1 772
2025
Trondheim
Stokkeneset Reiarlag As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6 520
Resultat:
1 053
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stadlandet
Vesterålen Havbruk Bø As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
494
Resultat:
-9 225
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Straumsjøen
Vesterålen Havbruk Produksjonslag As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
96 120
Resultat:
-15 505
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Vesterålen Havbruk Statt As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
65 523
Resultat:
-49 156
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Vesterålen Havbruk Technology As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Safe Track Food As
Prosent:
72.54
Driftsinntekter:
560
Resultat:
-7 850
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Straumsjøen
Primex Norway As
Prosent:
54.03
Driftsinntekter:
431 435
Resultat:
16 220
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Myre
Gadus Genetics As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-12
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Gjølanger Holding As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-18 490
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Svalbard Marine Utvikling As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-6
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Longyearbyen
Lofotyngel As
Prosent:
40.00
Driftsinntekter:
80
Resultat:
-3 269
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stamsund
Sunnfjord Storsmolt As
Prosent:
25.00
Driftsinntekter:
37
Resultat:
-141
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Stabben Holding As
Prosent:
8.35
Driftsinntekter:
0
Resultat:
5 929
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Florø
Stad Molo As
Prosent:
6.34
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stadlandet
Flokenes Fiskefarm As
Prosent:
4.96
Driftsinntekter:
150 918
Resultat:
1 044
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kvammen
Godfisken As
Prosent:
4.88
Driftsinntekter:
49 667
Resultat:
6 158
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Eikefjord
Norwell AS
Prosent:
2.95
Driftsinntekter:
3 039 501
Resultat:
63 695
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Florø
Egga Utvikling As
Prosent:
2.41
Driftsinntekter:
31 366
Resultat:
-1 165
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Myre
Salmon Group AS
Prosent:
1.85
Driftsinntekter:
13 203
Resultat:
-27
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Norwegian Mycelium As
Prosent:
0.78
Driftsinntekter:
3 824
Resultat:
-18 297
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Vesterålen Havbruk As
Prosent:
0.24
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Fiskerinæringens Innkjøpsselskap As
Prosent:
0.17
Driftsinntekter:
20 971
Resultat:
1 772
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim