Ragnar Løstegård

Ikon av en person
Mann ( f. 1961 )
Ikon av en person

4 roller

Ikon av en person

4 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1961 )
Ikon av en person

4 roller

Ikon av en person

4 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Innehaver
Gol
Lederverv
Tittel:
Innehaver
Poststed:
Gol
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
183
27
2025
Gol
Styremedlem
-8
-242
2025
Gol
Styreleder
Gol
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
183
Resultat:
27
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gol
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
-8
Resultat:
-242
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gol
Tittel:
Styreleder
Poststed:
Gol
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
67 956 000
6 124 000
2025
Stavanger
0.01 %
300
-50
2025
Gol
0.00 %
355 000
11 855 000
2025
Fornebu
19.77 %
-8
-242
2025
Gol
Eierskap
Equinor Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
67 956 000
Resultat:
6 124 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Gol Stavkyrkje AS
Prosent:
0.01 %
Driftsinntekter:
300
Resultat:
-50
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gol
Telenor ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
355 000
Resultat:
11 855 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fornebu
Tunnetjern As
Prosent:
19.77 %
Driftsinntekter:
-8
Resultat:
-242
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gol

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
3.82%
2 666
-1 259
2025
Gol
0.25%
300
-50
2025
Gol
Hallingparken As
Prosent:
3.82
Driftsinntekter:
2 666
Resultat:
-1 259
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gol
Gol Stavkyrkje AS
Prosent:
0.25
Driftsinntekter:
300
Resultat:
-50
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gol