Ernst Ståle Øvstetun

Ikon av en person
Mann ( f. 1956 )
Ikon av en person

12 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1956 )
Ikon av en person

12 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
827
6 633
2025
Øvre Årdal
Daglig leder
0
-1
2025
Øvre Årdal
Daglig leder
5 145
2 878
2025
Øvre Årdal
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
827
Resultat:
6 633
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Øvre Årdal
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-1
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Øvre Årdal
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
5 145
Resultat:
2 878
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Øvre Årdal
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
827
6 633
2025
Øvre Årdal
Styreleder
1 132
457
2025
Øvre Årdal
Styremedlem
91 564
4 516
2025
Øvre Årdal
Styremedlem
0
-5
2025
Lærdal
Styreleder
0
-1
2025
Øvre Årdal
Styreleder
168
37
2025
Øvre Årdal
Styremedlem
6 925
64
2025
Øvre Årdal
Styremedlem
907
-118
2025
Øvre Årdal
Styreleder
5 145
2 878
2025
Øvre Årdal
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
827
Resultat:
6 633
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Øvre Årdal
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
1 132
Resultat:
457
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Øvre Årdal
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
41
Driftsinntekter:
91 564
Resultat:
4 516
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Øvre Årdal
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-5
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lærdal
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-1
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Øvre Årdal
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
168
Resultat:
37
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Øvre Årdal
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
6 925
Resultat:
64
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Øvre Årdal
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
907
Resultat:
-118
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Øvre Årdal
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
5 145
Resultat:
2 878
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Øvre Årdal
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
47.50 %
827
6 633
2025
Øvre Årdal
5.00 %
827
6 633
2025
Øvre Årdal
47.50 %
827
6 633
2025
Øvre Årdal
Eierskap
Bees Holding As
Prosent:
47.50 %
Driftsinntekter:
827
Resultat:
6 633
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Øvre Årdal
Bees Holding As
Prosent:
5.00 %
Driftsinntekter:
827
Resultat:
6 633
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Øvre Årdal
Bees Holding As
Prosent:
47.50 %
Driftsinntekter:
827
Resultat:
6 633
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Øvre Årdal

Forbindelser

+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
3 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
5 145
2 878
2025
Øvre Årdal
100.00%
91 564
4 516
2025
Øvre Årdal
100.00%
0
-1
2025
Øvre Årdal
100.00%
168
37
2025
Øvre Årdal
47.95%
1 132
457
2025
Øvre Årdal
6.25%
6 925
64
2025
Øvre Årdal
Årdal Stålindustri Eigedom As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
5 145
Resultat:
2 878
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Øvre Årdal
Impec AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
91 564
Resultat:
4 516
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Øvre Årdal
Penta Stillas Utleige AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-1
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Øvre Årdal
Simugolf As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
168
Resultat:
37
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Øvre Årdal
Cural As
Prosent:
47.95
Driftsinntekter:
1 132
Resultat:
457
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Øvre Årdal
Sitep As
Prosent:
6.25
Driftsinntekter:
6 925
Resultat:
64
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Øvre Årdal