Hanne Merete Andresen

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1970 )
Ikon av en person

4 roller

Ikon av en person

4 eierskap

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1970 )
Ikon av en person

4 roller

Ikon av en person

4 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
Nannestad
Styreleder
0
1 758
2025
Nannestad
Styremedlem
11 166
-547
2025
Oslo
Styreleder
36 190
1 417
2025
Maura
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Poststed:
Nannestad
Tittel:
Styreleder
Resultat:
1 758
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nannestad
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
6
Driftsinntekter:
11 166
Resultat:
-547
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
14
Driftsinntekter:
36 190
Resultat:
1 417
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Maura
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
50.00 %
0
1 758
2025
Nannestad
0.00 %
24 555 000
48 834 000
2024
Oslo
0.00 %
453
-18 174
2025
Oslo
0.00 %
95 000
9 264 000
2025
Oslo
Eierskap
Andand Holding As
Prosent:
50.00 %
Resultat:
1 758
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nannestad
Gjensidige Forsikring ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Nykode Therapeutics Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
453
Resultat:
-18 174
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
95 000
Resultat:
9 264 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo

Forbindelser

+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
36 190
1 417
2025
Maura
Maura Apotek As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
36 190
Resultat:
1 417
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Maura