Hein Trygve Knutsen

Ikon av en person
Mann ( f. 1957 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1957 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
64 060
26 675
2025
Stavanger
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
24
Driftsinntekter:
64 060
Resultat:
26 675
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
4.00 %
0
0
2025
Stavanger
3.00 %
0
11 811
2025
Stavanger
1.00 %
1 367
-1 890
2025
Stavanger
Eierskap
Cave Wine Import As
Prosent:
4.00 %
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Logtek Consulting AS
Prosent:
3.00 %
Resultat:
11 811
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Petroware As
Prosent:
1.00 %
Driftsinntekter:
1 367
Resultat:
-1 890
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger

Forbindelser

Kvinne
1 forbindelser
-
Annette Larsen's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Hein Trygve Knutsen's roller
Daglig leder
64 060
26 675
2025
Styremedlem
Kvinne
1 forbindelser
-
Inger-Marie Zahl Fjell's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Hein Trygve Knutsen's roller
Styremedlem
64 060
26 675
2025
Styremedlem
Mann
1 forbindelser
-
Lars Johan Fjell's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Hein Trygve Knutsen's roller
Styreleder
64 060
26 675
2025
Styremedlem
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Annette's rolle:
Daglig leder
Hein's rolle:
Styremedlem
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Inger-Marie's rolle:
Styremedlem
Hein's rolle:
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Lars's rolle:
Styreleder
Hein's rolle:
Styremedlem

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
64 060
26 675
2025
Stavanger
100.00%
0
-46
2025
Stavanger
90.10%
216
183
2025
Stavanger
53.00%
1 367
-1 890
2025
Stavanger
0.03%
293 303
-3 278
2025
Fosnavåg
Logtek As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
64 060
Resultat:
26 675
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Petroscience As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-46
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Petroprod As
Prosent:
90.10
Driftsinntekter:
216
Resultat:
183
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Petroware As
Prosent:
53.00
Driftsinntekter:
1 367
Resultat:
-1 890
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Havila Shipping ASA
Prosent:
0.03
Driftsinntekter:
293 303
Resultat:
-3 278
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fosnavåg