Svein Ove Strømberg

Ikon av en person
Mann ( f. 1962 )
Ikon av en person

3 roller

Ikon av en person

11 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1962 )
Ikon av en person

3 roller

Ikon av en person

11 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
50 500
-16 896
2025
Sola
Innehaver
Hafrsfjord
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
32
Driftsinntekter:
50 500
Resultat:
-16 896
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sola
Tittel:
Innehaver
Poststed:
Hafrsfjord
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
Figgjo
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Figgjo
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
388
-155 109
2025
Oslo
0.00 %
28 224
231 610
2025
Oslo
0.00 %
24 555 000
48 834 000
2024
Oslo
0.00 %
275 760
1 855 494
2025
Bergen
0.44 %
0
-3 029
2025
Trondheim
0.00 %
872 000
743 000
2025
Fornebu
0.00 %
0
-227 959
2024
Lysaker
0.25 %
50 500
-16 896
2025
Sola
0.00 %
4 141 000
394 000
2025
Oslo
0.01 %
6 508
-36 805
2024
Myre
0.00 %
8 096 000
4 307 000
2025
Stavanger
Eierskap
Aqualis Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
388
Resultat:
-155 109
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Dno Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
28 224
Resultat:
231 610
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Gjensidige Forsikring ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Grieg Seafood ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
275 760
Resultat:
1 855 494
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Kvidul As
Prosent:
0.44 %
Resultat:
-3 029
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Norwegian Air Shuttle ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
872 000
Resultat:
743 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fornebu
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Reelwell AS
Prosent:
0.25 %
Driftsinntekter:
50 500
Resultat:
-16 896
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sola
Scatec Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
4 141 000
Resultat:
394 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Vesterålen Havbruk As
Prosent:
0.01 %
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Vår Energi Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
8 096 000
Resultat:
4 307 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger

Forbindelser

Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
1 329
-184
2025
Sola
100.00%
0
-240
2024
Lysaker
100.00%
0
-68
2025
Lysaker
100.00%
6 520
1 053
2025
Stadlandet
100.00%
494
-9 225
2024
Straumsjøen
100.00%
96 120
-15 505
2024
Myre
100.00%
65 523
-49 156
2024
Myre
100.00%
0
-20
2025
Oslo
72.54%
560
-7 850
2025
Straumsjøen
54.03%
431 435
16 220
2025
Myre
50.00%
0
-12
2025
Oslo
50.00%
0
-6
2025
Longyearbyen
40.00%
80
-3 269
2025
Stamsund
6.34%
0
-20
2025
Stadlandet
2.41%
31 366
-1 165
2025
Myre
0.78%
3 824
-18 297
2025
Oslo
0.24%
6 508
-36 805
2024
Myre
0.17%
20 971
1 772
2025
Trondheim
0.00%
0
-227 959
2024
Lysaker
Green Therma Norge As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 329
Resultat:
-184
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sola
Rec Silicon AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-240
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Rec Solar AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-68
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Stokkeneset Reiarlag As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6 520
Resultat:
1 053
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stadlandet
Vesterålen Havbruk Bø As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
494
Resultat:
-9 225
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Straumsjøen
Vesterålen Havbruk Produksjonslag As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
96 120
Resultat:
-15 505
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Vesterålen Havbruk Statt As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
65 523
Resultat:
-49 156
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Vesterålen Havbruk Technology As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Safe Track Food As
Prosent:
72.54
Driftsinntekter:
560
Resultat:
-7 850
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Straumsjøen
Primex Norway As
Prosent:
54.03
Driftsinntekter:
431 435
Resultat:
16 220
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Myre
Gadus Genetics As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-12
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Svalbard Marine Utvikling As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-6
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Longyearbyen
Lofotyngel As
Prosent:
40.00
Driftsinntekter:
80
Resultat:
-3 269
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stamsund
Stad Molo As
Prosent:
6.34
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stadlandet
Egga Utvikling As
Prosent:
2.41
Driftsinntekter:
31 366
Resultat:
-1 165
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Myre
Norwegian Mycelium As
Prosent:
0.78
Driftsinntekter:
3 824
Resultat:
-18 297
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Vesterålen Havbruk As
Prosent:
0.24
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Fiskerinæringens Innkjøpsselskap As
Prosent:
0.17
Driftsinntekter:
20 971
Resultat:
1 772
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker