Ole Tangen

Ikon av en person
Mann ( f. 1972 )
Ikon av en person

3 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1972 )
Ikon av en person

3 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
5 919
1 792
2025
Sandefjord
Innehaver
Molde
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
5 919
Resultat:
1 792
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandefjord
Tittel:
Innehaver
Poststed:
Molde
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
Molde
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Molde
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.05 %
11 045
-15 171
2025
Steinsholt
Eierskap
Høyt & Lavt Gruppen As
Prosent:
0.05 %
Driftsinntekter:
11 045
Resultat:
-15 171
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinsholt

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
21 132
900
2025
Steinsholt
100.00%
13 070
704
2025
Steinsholt
100.00%
5 593
-5 593
2025
Steinsholt
100.00%
6 571
-1 517
2025
Steinsholt
100.00%
5 116
-700
2024
Kokstad
100.00%
5 545
-3 807
2025
Steinsholt
100.00%
5 584
-2 891
2025
Steinsholt
100.00%
11 307
-38
2025
Steinsholt
55.00%
4 644
57
2025
Ranheim
50.00%
3 514
-1 388
2025
Nesttun
50.00%
2 217
-1 345
2025
Steinsholt
0.11%
11 045
-15 171
2025
Steinsholt
Høyt Og Lavt Aktivitets Konsepter As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
21 132
Resultat:
900
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinsholt
Høyt Og Lavt Klatreparker As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
13 070
Resultat:
704
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinsholt
Høyt Under Taket As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
5 593
Resultat:
-5 593
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinsholt
Høyt Under Taket Eidsvoll As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6 571
Resultat:
-1 517
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinsholt
Høyt Under Taket Kokstad As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
5 116
Resultat:
-700
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Kokstad
Høyt Under Taket Moss As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
5 545
Resultat:
-3 807
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinsholt
Høyt Under Taket Skien As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
5 584
Resultat:
-2 891
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinsholt
Høyt Under Taket Tønsberg As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
11 307
Resultat:
-38
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinsholt
Høyt Og Lavt Trondheim As
Prosent:
55.00
Driftsinntekter:
4 644
Resultat:
57
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ranheim
Høyt Og Lavt Bergen As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
3 514
Resultat:
-1 388
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesttun
Laagen As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
2 217
Resultat:
-1 345
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinsholt
Høyt & Lavt Gruppen As
Prosent:
0.11
Driftsinntekter:
11 045
Resultat:
-15 171
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinsholt