Maud Frydenlund Evensen

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1989 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1989 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Varamedlem
5 356
2 823
2025
Sandefjord
Styreverv
Tittel:
Varamedlem
Driftsinntekter:
5 356
Resultat:
2 823
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandefjord
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
67 956 000
6 124 000
2025
Stavanger
35.12 %
0
640
2025
Sandefjord
Eierskap
Equinor Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
67 956 000
Resultat:
6 124 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Granitt AS
Prosent:
35.12 %
Resultat:
640
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandefjord

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
-
Knut Evensen's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Maud Frydenlund Evensen's roller
Daglig leder, Styreleder
5 356
2 823
2025
Varamedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Knut's rolle:
Daglig leder, Styreleder
Maud's rolle:
Varamedlem

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
1 616
-88
2025
Sandefjord
100.00%
5 356
2 823
2025
Sandefjord
100.00%
0
102 198
2025
Sandefjord
100.00%
0
21 234
2025
Oslo
100.00%
0
-73
2025
Oslo
100.00%
436 821
76 385
2025
Drammen
50.00%
2 398
1 628
2025
Skien
50.00%
6 239
889
2025
Oslo
2.66%
94
-6 632
2025
Sandnes
1.05%
21 593
-6 027
2025
Oslo
0.83%
1 173
-10 810
2025
Bjørkelangen
0.19%
64 681
3 295
2025
Bekkestua
0.02%
34 272
73 131
2025
Elnesvågen
0.01%
90
-17 191
2025
Oslo
0.00%
5 219 000
3 989 000
2025
Sandefjord
Johan Evensen & Sønner As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 616
Resultat:
-88
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandefjord
Johan Evensen Eiendom AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
5 356
Resultat:
2 823
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandefjord
Jotun Powder Coatings AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
102 198
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandefjord
North Industries 1 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
21 234
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
North Industries 2 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-73
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Scanox AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
436 821
Resultat:
76 385
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drammen
Rødmyrlia 33 As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
2 398
Resultat:
1 628
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tyveholmen As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
6 239
Resultat:
889
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Barents Blue As
Prosent:
2.66
Driftsinntekter:
94
Resultat:
-6 632
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes
Civita AS
Prosent:
1.05
Driftsinntekter:
21 593
Resultat:
-6 027
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Nordcon Energy As
Prosent:
0.83
Driftsinntekter:
1 173
Resultat:
-10 810
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bjørkelangen
Haga Golf AS
Prosent:
0.19
Driftsinntekter:
64 681
Resultat:
3 295
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bekkestua
Salmon Evolution Asa
Prosent:
0.02
Driftsinntekter:
34 272
Resultat:
73 131
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Elnesvågen
North Energy ASA
Prosent:
0.01
Driftsinntekter:
90
Resultat:
-17 191
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Jotun AS
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
5 219 000
Resultat:
3 989 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandefjord