Håvard Lien

Ikon av en person
Mann ( f. 1996 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

6 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1996 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

6 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
926
169
2025
Selbu
Styreleder
0
-5
2025
Selbu
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
926
Resultat:
169
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Selbu
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-5
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Selbu
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
0
-5
2025
Selbu
0.00 %
0
665 000
2025
Sandvika
0.00 %
872 000
743 000
2025
Fornebu
0.00 %
2 814
135 390
2025
Oslo
0.00 %
0
-227 959
2024
Lysaker
0.00 %
124 000
1 677 000
2025
Oslo
Eierskap
Hali Invest As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
-5
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Selbu
Norconsult Asa
Prosent:
0.00 %
Resultat:
665 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandvika
Norwegian Air Shuttle ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
872 000
Resultat:
743 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fornebu
Prosafe Se
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
2 814
Resultat:
135 390
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Veidekke ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
124 000
Resultat:
1 677 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo

Forbindelser

-
Lars Tore Haugen Uglem's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Håvard Lien's roller
Daglig leder, Styremedlem
926
169
2025
Styreleder
Kvinne
1 forbindelser
-
Marianne Uglem's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Håvard Lien's roller
Styremedlem
926
169
2025
Styreleder
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Lars's rolle:
Daglig leder, Styremedlem
Håvard's rolle:
Styreleder
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Marianne's rolle:
Styremedlem
Håvard's rolle:
Styreleder

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
110 512
-1 770
2025
Lysaker
100.00%
10 749
10 730
2025
Lysaker
100.00%
0
-240
2024
Lysaker
100.00%
0
-68
2025
Lysaker
50.00%
926
169
2025
Selbu
0.00%
0
-227 959
2024
Lysaker
Prosafe AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
110 512
Resultat:
-1 770
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Prosafe Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
10 749
Resultat:
10 730
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Rec Silicon AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-240
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Rec Solar AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-68
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Fjord Eiendom As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
926
Resultat:
169
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Selbu
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker