Knut-Ola Erdal Lunde

Ikon av en person
Mann ( f. 1987 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

19 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1987 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

19 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
536
121
2025
Trollåsen
Styremedlem
Hvalstad
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
536
Resultat:
121
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trollåsen
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Hvalstad
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
10 943 000
4 608 000
2025
Lysaker
0.00 %
53 000
4 067 000
2025
Lysaker
0.00 %
6 414
-47 067
2025
Oslo
0.12 %
16 231
-875
2025
Gamle Fredrikstad
0.00 %
86 537 000
44 078 000
2024
Oslo
0.46 %
0
31
2025
Lysaker
0.00 %
0
418 688
2025
Oslo
0.00 %
19 699
307 373
2025
Oslo
0.00 %
154 000
6 083 000
2025
Oslo
0.05 %
125
-16 905
2024
Glomfjord
0.00 %
1 565 757
387 056
2025
Mo I Rana
0.00 %
0
827 000
2025
Oslo
0.04 %
1 084
-10 499
2025
Larvik
0.00 %
64 090
-12 754
2025
Oslo
0.00 %
678 000
19 476 000
2024
Fornebu
0.02 %
6 508
-36 805
2024
Myre
0.01 %
0
10 000
2025
Tønsberg
0.00 %
8 096 000
4 307 000
2025
Stavanger
0.00 %
0
631 000
2025
Lysaker
Eierskap
Aker Bp Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
10 943 000
Resultat:
4 608 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Aker Solutions Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
53 000
Resultat:
4 067 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Alng Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
6 414
Resultat:
-47 067
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Amok Equipment As
Prosent:
0.12 %
Driftsinntekter:
16 231
Resultat:
-875
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gamle Fredrikstad
Dnb Bank Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
86 537 000
Resultat:
44 078 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Fws Holding As
Prosent:
0.46 %
Resultat:
31
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Höegh Autoliners Asa
Prosent:
0.00 %
Resultat:
418 688
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Mpc Container Ships Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
19 699
Resultat:
307 373
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Norsk Hydro ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
154 000
Resultat:
6 083 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Polarfisk- As
Prosent:
0.05 %
Driftsinntekter:
125
Resultat:
-16 905
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Glomfjord
Rana Gruber As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
1 565 757
Resultat:
387 056
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Sentia Asa
Prosent:
0.00 %
Resultat:
827 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Stack By Me As
Prosent:
0.04 %
Driftsinntekter:
1 084
Resultat:
-10 499
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Larvik
Techstep Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
64 090
Resultat:
-12 754
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Telenor ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
678 000
Resultat:
19 476 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Fornebu
Vesterålen Havbruk As
Prosent:
0.02 %
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Vow Asa
Prosent:
0.01 %
Resultat:
10 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tønsberg
Vår Energi Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
8 096 000
Resultat:
4 307 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Wallenius Wilhelmsen Asa
Prosent:
0.00 %
Resultat:
631 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
35 096
-496
2025
Mo I Rana
100.00%
2 224
-73
2025
Leirfjord
100.00%
1 084
-10 499
2025
Larvik
100.00%
6 508
-36 805
2024
Stadlandet
100.00%
6 508
-36 805
2024
Straumsjøen
100.00%
6 508
-36 805
2024
Myre
100.00%
6 508
-36 805
2024
Myre
100.00%
6 508
-36 805
2024
Oslo
72.54%
6 508
-36 805
2024
Straumsjøen
54.03%
6 508
-36 805
2024
Myre
50.00%
6 508
-36 805
2024
Oslo
50.00%
1 084
-10 499
2025
Larvik
50.00%
6 508
-36 805
2024
Longyearbyen
40.00%
6 508
-36 805
2024
Stamsund
33.33%
35 096
-496
2025
Mo I Rana
25.00%
35 096
-496
2025
Mo I Rana
21.98%
35 096
-496
2025
Mo I Rana
16.67%
1 565 757
387 056
2025
Mo I Rana
16.67%
35 096
-496
2025
Leirfjord
14.94%
35 096
-496
2025
Mo I Rana
11.87%
35 096
-496
2025
Tonnes
10.75%
1 565 757
387 056
2025
Mo I Rana
6.34%
65 523
-49 156
2024
Stadlandet
5.72%
1 084
-10 499
2025
Larvik
2.41%
431 435
16 220
2025
Myre
2.19%
35 096
-496
2025
Mosjøen
1.98%
1 565 757
387 056
2025
Mo I Rana
1.00%
1 565 757
387 056
2025
Mo I Rana
0.78%
6 508
-36 805
2024
Oslo
0.53%
35 096
-496
2025
Sandnessjøen
0.24%
6 508
-36 805
2024
Myre
0.17%
431 435
16 220
2025
Trondheim
Arctic Seed As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
35 096
Resultat:
-496
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Kraftarven As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
2 224
Resultat:
-73
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Leirfjord
Stack Media As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 084
Resultat:
-10 499
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Larvik
Stokkeneset Reiarlag As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Stadlandet
Vesterålen Havbruk Bø As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Straumsjøen
Vesterålen Havbruk Produksjonslag As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Vesterålen Havbruk Statt As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Vesterålen Havbruk Technology As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Safe Track Food As
Prosent:
72.54
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Straumsjøen
Primex Norway As
Prosent:
54.03
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Gadus Genetics As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Stack Noon Jv As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
1 084
Resultat:
-10 499
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Larvik
Svalbard Marine Utvikling As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Longyearbyen
Lofotyngel As
Prosent:
40.00
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Stamsund
Industrial Am As
Prosent:
33.33
Driftsinntekter:
35 096
Resultat:
-496
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Vitensenter Nordland As
Prosent:
25.00
Driftsinntekter:
35 096
Resultat:
-496
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Sintef Helgeland As
Prosent:
21.98
Driftsinntekter:
35 096
Resultat:
-496
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Acr As
Prosent:
16.67
Driftsinntekter:
1 565 757
Resultat:
387 056
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Kraftarven Eiendom As
Prosent:
16.67
Driftsinntekter:
35 096
Resultat:
-496
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Leirfjord
Space Mo I Rana As
Prosent:
14.94
Driftsinntekter:
35 096
Resultat:
-496
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Polarmatik As
Prosent:
11.87
Driftsinntekter:
35 096
Resultat:
-496
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tonnes
Polarsirkelen Lufthavnutvikling AS
Prosent:
10.75
Driftsinntekter:
1 565 757
Resultat:
387 056
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Stad Molo As
Prosent:
6.34
Driftsinntekter:
65 523
Resultat:
-49 156
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Stadlandet
Stack By Me As
Prosent:
5.72
Driftsinntekter:
1 084
Resultat:
-10 499
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Larvik
Egga Utvikling As
Prosent:
2.41
Driftsinntekter:
431 435
Resultat:
16 220
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Myre
Alumatiq As
Prosent:
2.19
Driftsinntekter:
35 096
Resultat:
-496
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mosjøen
Kunnskapsparken Helgeland AS
Prosent:
1.98
Driftsinntekter:
1 565 757
Resultat:
387 056
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Capio Fastleger Rana As
Prosent:
1.00
Driftsinntekter:
1 565 757
Resultat:
387 056
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Norwegian Mycelium As
Prosent:
0.78
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Sentrum Næringshage As
Prosent:
0.53
Driftsinntekter:
35 096
Resultat:
-496
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnessjøen
Vesterålen Havbruk As
Prosent:
0.24
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Fiskerinæringens Innkjøpsselskap As
Prosent:
0.17
Driftsinntekter:
431 435
Resultat:
16 220
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim