Terje Sørdal

Ikon av en person
Mann ( f. 1964 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

14 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1964 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

14 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Innehaver
Skoppum
Lederverv
Tittel:
Innehaver
Poststed:
Skoppum
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
373
-38 743
2025
Oslo
0.00 %
0
954 000
2025
Storebø
0.00 %
313 596
165 693
2025
Bergen
0.00 %
0
481 733
2025
Fredrikstad
0.00 %
24 555 000
48 834 000
2024
Oslo
0.00 %
8 900
-24 700
2025
Kongsberg
0.00 %
2 968 000
6 694 000
2025
Kongsberg
0.00 %
1 887 000
64 000
2025
Bergen
0.00 %
103 455
-743 663
2025
Oslo
0.00 %
872 000
743 000
2025
Fornebu
0.00 %
88 261
-281 282
2025
Oslo
0.00 %
20 484
-118 838
2025
Tønsberg
0.00 %
0
827 000
2025
Oslo
0.01 %
6 508
-36 805
2024
Myre
Eierskap
Cavendish Hydrogen Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
373
Resultat:
-38 743
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Dof Group Asa
Prosent:
0.00 %
Resultat:
954 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Storebø
Elmera Group Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
313 596
Resultat:
165 693
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Europris Asa
Prosent:
0.00 %
Resultat:
481 733
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fredrikstad
Gjensidige Forsikring ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Kongsberg Automotive Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
8 900
Resultat:
-24 700
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kongsberg
Kongsberg Gruppen ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
2 968 000
Resultat:
6 694 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kongsberg
Mowi Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
1 887 000
Resultat:
64 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Nel Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
103 455
Resultat:
-743 663
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Norwegian Air Shuttle ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
872 000
Resultat:
743 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fornebu
Otovo Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
88 261
Resultat:
-281 282
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Polight Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
20 484
Resultat:
-118 838
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tønsberg
Sentia Asa
Prosent:
0.00 %
Resultat:
827 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Vesterålen Havbruk As
Prosent:
0.01 %
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre

Forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
6 520
1 053
2025
Stadlandet
100.00%
494
-9 225
2024
Straumsjøen
100.00%
96 120
-15 505
2024
Myre
100.00%
65 523
-49 156
2024
Myre
100.00%
0
-20
2025
Oslo
72.54%
560
-7 850
2025
Straumsjøen
54.03%
431 435
16 220
2025
Myre
50.00%
0
-12
2025
Oslo
50.00%
0
-6
2025
Longyearbyen
40.00%
80
-3 269
2025
Stamsund
6.34%
0
-20
2025
Stadlandet
2.41%
31 366
-1 165
2025
Myre
0.78%
3 824
-18 297
2025
Oslo
0.24%
6 508
-36 805
2024
Myre
0.17%
20 971
1 772
2025
Trondheim
Stokkeneset Reiarlag As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6 520
Resultat:
1 053
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stadlandet
Vesterålen Havbruk Bø As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
494
Resultat:
-9 225
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Straumsjøen
Vesterålen Havbruk Produksjonslag As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
96 120
Resultat:
-15 505
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Vesterålen Havbruk Statt As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
65 523
Resultat:
-49 156
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Vesterålen Havbruk Technology As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Safe Track Food As
Prosent:
72.54
Driftsinntekter:
560
Resultat:
-7 850
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Straumsjøen
Primex Norway As
Prosent:
54.03
Driftsinntekter:
431 435
Resultat:
16 220
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Myre
Gadus Genetics As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-12
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Svalbard Marine Utvikling As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-6
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Longyearbyen
Lofotyngel As
Prosent:
40.00
Driftsinntekter:
80
Resultat:
-3 269
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stamsund
Stad Molo As
Prosent:
6.34
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stadlandet
Egga Utvikling As
Prosent:
2.41
Driftsinntekter:
31 366
Resultat:
-1 165
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Myre
Norwegian Mycelium As
Prosent:
0.78
Driftsinntekter:
3 824
Resultat:
-18 297
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Vesterålen Havbruk As
Prosent:
0.24
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Fiskerinæringens Innkjøpsselskap As
Prosent:
0.17
Driftsinntekter:
20 971
Resultat:
1 772
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim