Unni Merete Ljøstad

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1970 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1970 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
8 075
187
2025
Fevik
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
19
Driftsinntekter:
8 075
Resultat:
187
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fevik
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
8 075
187
2025
Fevik
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
19
Driftsinntekter:
8 075
Resultat:
187
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fevik
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
26.00 %
8 075
187
2025
Fevik
Eierskap
Tykkåsen Barnehage As
Prosent:
26.00 %
Driftsinntekter:
8 075
Resultat:
187
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fevik

Forbindelser

Kvinne
1 forbindelser
-
Tove Sofie Falck's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Unni Merete Ljøstad's roller
Mann
1 forbindelser
-
Vidar Ljøstad's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Unni Merete Ljøstad's roller
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Tove's rolle:
Styreleder
Unni's rolle:
Styremedlem
Tove's rolle:
Styreleder
Unni's rolle:
Styremedlem
Tove's rolle:
Styreleder
Unni's rolle:
Styremedlem
Tove's rolle:
Styreleder
Unni's rolle:
Styremedlem
Tove's rolle:
Styreleder
Unni's rolle:
Styremedlem
Tove's rolle:
Styreleder
Unni's rolle:
Styremedlem
Tove's rolle:
Styreleder
Unni's rolle:
Styremedlem
Tove's rolle:
Styreleder
Unni's rolle:
Styremedlem
Tove's rolle:
Styreleder
Unni's rolle:
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Vidar's rolle:
Styreleder
Unni's rolle:
Styremedlem
Vidar's rolle:
Styreleder
Unni's rolle:
Styremedlem
Vidar's rolle:
Styreleder
Unni's rolle:
Styremedlem
Vidar's rolle:
Styreleder
Unni's rolle:
Styremedlem
Vidar's rolle:
Styreleder
Unni's rolle:
Styremedlem
Vidar's rolle:
Styreleder
Unni's rolle:
Styremedlem
Vidar's rolle:
Styreleder
Unni's rolle:
Styremedlem
Vidar's rolle:
Styreleder
Unni's rolle:
Styremedlem
Vidar's rolle:
Styreleder
Unni's rolle:
Styremedlem

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
95 000
9 264 000
2025
Oslo
100.00%
95 000
9 264 000
2025
Oslo
100.00%
95 000
9 264 000
2025
Oslo
100.00%
95 000
9 264 000
2025
Oslo
100.00%
95 000
9 264 000
2025
Oslo
100.00%
95 000
9 264 000
2025
Oslo
100.00%
95 000
9 264 000
2025
Oslo
100.00%
95 000
9 264 000
2025
Oslo
100.00%
95 000
9 264 000
2025
Oslo
100.00%
95 000
9 264 000
2025
Oslo
100.00%
95 000
9 264 000
2025
Oslo
100.00%
95 000
9 264 000
2025
Oslo
100.00%
95 000
9 264 000
2025
Oslo
100.00%
95 000
9 264 000
2025
Oslo
100.00%
95 000
9 264 000
2025
Oslo
100.00%
95 000
9 264 000
2025
Oslo
80.00%
95 000
9 264 000
2025
Oslo
80.00%
95 000
9 264 000
2025
Oslo
53.94%
95 000
9 264 000
2025
Oslo
10.47%
95 000
9 264 000
2025
Oslo
1.39%
95 000
9 264 000
2025
Oslo
1.16%
95 000
9 264 000
2025
Oslo
Industriinvesteringer AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
95 000
Resultat:
9 264 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Nfh 2406216 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
95 000
Resultat:
9 264 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Øraveien Industripark As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
95 000
Resultat:
9 264 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla Asia Holding AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
95 000
Resultat:
9 264 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla Eiendom AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
95 000
Resultat:
9 264 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla Financial Services As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
95 000
Resultat:
9 264 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla Foods As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
95 000
Resultat:
9 264 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla Health Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
95 000
Resultat:
9 264 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla Home & Personal Care As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
95 000
Resultat:
9 264 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla House Care Norge As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
95 000
Resultat:
9 264 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla Investeringer As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
95 000
Resultat:
9 264 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla It As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
95 000
Resultat:
9 264 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla Procurement As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
95 000
Resultat:
9 264 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla Snacks As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
95 000
Resultat:
9 264 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Paint Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
95 000
Resultat:
9 264 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Viking Askim AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
95 000
Resultat:
9 264 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Sandakerveien 56 As
Prosent:
80.00
Driftsinntekter:
95 000
Resultat:
9 264 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Sandakerveien 56 Næring As
Prosent:
80.00
Driftsinntekter:
95 000
Resultat:
9 264 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla Food Ingredients As
Prosent:
53.94
Driftsinntekter:
95 000
Resultat:
9 264 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Ofi Manco As
Prosent:
10.47
Driftsinntekter:
95 000
Resultat:
9 264 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Civita AS
Prosent:
1.39
Driftsinntekter:
95 000
Resultat:
9 264 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla ASA
Prosent:
1.16
Driftsinntekter:
95 000
Resultat:
9 264 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo