Victoria Eggen Sellæg

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1997 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1997 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Innehaver
Tromsø
Lederverv
Tittel:
Innehaver
Poststed:
Tromsø
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
24 555 000
48 834 000
2024
Oslo
6.23 %
282
3 936
2025
Verdal
Eierskap
Gjensidige Forsikring ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Sellæg Holding As
Prosent:
6.23 %
Driftsinntekter:
282
Resultat:
3 936
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Verdal

Forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
282
3 936
2025
Verdal
100.00%
24 555 000
48 834 000
2024
Oslo
100.00%
24 555 000
48 834 000
2024
Oslo
100.00%
24 555 000
48 834 000
2024
Oslo
100.00%
293 303
-3 278
2025
Fosnavåg
100.00%
293 303
-3 278
2025
Fosnavåg
100.00%
293 303
-3 278
2025
Fosnavåg
100.00%
293 303
-3 278
2025
Fosnavåg
100.00%
293 303
-3 278
2025
Fosnavåg
100.00%
293 303
-3 278
2025
Fosnavåg
100.00%
293 303
-3 278
2025
Fosnavåg
100.00%
441 953
1 978 353
2025
Storebø
100.00%
441 953
1 978 353
2025
Tromsø
100.00%
441 953
1 978 353
2025
Valestrandsfossen
100.00%
441 953
1 978 353
2025
Ålesund
100.00%
441 953
1 978 353
2025
Sandstad
100.00%
441 953
1 978 353
2025
Oslo
100.00%
441 953
1 978 353
2025
Melbu
100.00%
441 953
1 978 353
2025
Bergen
100.00%
441 953
1 978 353
2025
Bergen
100.00%
441 953
1 978 353
2025
Storebø
100.00%
441 953
1 978 353
2025
Storebø
100.00%
24 555 000
48 834 000
2024
Oslo
100.00%
24 555 000
48 834 000
2024
Oslo
100.00%
24 555 000
48 834 000
2024
Oslo
100.00%
441 953
1 978 353
2025
Bergen
100.00%
0
-129
2025
Verdal
95.88%
441 953
1 978 353
2025
Bergen
90.91%
282
3 936
2025
Verdal
90.00%
0
-129
2025
Karmsund
90.00%
0
-129
2025
Tromsø
74.00%
441 953
1 978 353
2025
Bergen
50.00%
441 953
1 978 353
2025
Bergen
50.00%
441 953
1 978 353
2025
Bergen
50.00%
441 953
1 978 353
2025
Torangsvåg
37.43%
441 953
1 978 353
2025
Storebø
33.33%
24 555 000
48 834 000
2024
Stavanger
27.20%
441 953
1 978 353
2025
Trondheim
20.00%
282
3 936
2025
Verdal
13.65%
24 555 000
48 834 000
2024
Overhalla
11.76%
24 555 000
48 834 000
2024
Isdalstø
11.11%
441 953
1 978 353
2025
Bergen
10.58%
24 555 000
48 834 000
2024
Namsos
8.09%
24 555 000
48 834 000
2024
Oslo
5.71%
24 555 000
48 834 000
2024
Ås
5.65%
24 555 000
48 834 000
2024
Stavanger
5.36%
24 555 000
48 834 000
2024
Lærdal
4.72%
24 555 000
48 834 000
2024
Oslo
4.26%
24 555 000
48 834 000
2024
Steinkjer
4.00%
441 953
1 978 353
2025
Kysnesstrand
3.68%
24 555 000
48 834 000
2024
Tromsø
3.46%
24 555 000
48 834 000
2024
Tromsø
3.12%
293 303
-3 278
2025
Ålesund
2.76%
24 555 000
48 834 000
2024
Hamar
2.62%
24 555 000
48 834 000
2024
Bulandet
2.38%
24 555 000
48 834 000
2024
Trondheim
2.25%
24 555 000
48 834 000
2024
Gaupne
1.97%
24 555 000
48 834 000
2024
Førde
1.84%
24 555 000
48 834 000
2024
Oslo
1.84%
24 555 000
48 834 000
2024
Oslo
1.46%
24 555 000
48 834 000
2024
Korgen
1.26%
24 555 000
48 834 000
2024
Oslo
1.21%
24 555 000
48 834 000
2024
Verdal
1.00%
8 134
-9 087
2025
Oslo
0.70%
24 555 000
48 834 000
2024
Skulestadmo
0.47%
24 555 000
48 834 000
2024
Ringebu
0.38%
24 555 000
48 834 000
2024
Årland
0.28%
24 555 000
48 834 000
2024
Askim
0.27%
24 555 000
48 834 000
2024
Eidsvoll
0.17%
24 555 000
48 834 000
2024
Vassenden
0.16%
24 555 000
48 834 000
2024
Rauland
0.14%
24 555 000
48 834 000
2024
Moen
0.13%
24 555 000
48 834 000
2024
Harstad
0.05%
441 953
1 978 353
2025
Bergen
0.04%
24 555 000
48 834 000
2024
Elverum
0.04%
24 555 000
48 834 000
2024
Sandvika
0.04%
24 555 000
48 834 000
2024
Stavanger
0.03%
24 555 000
48 834 000
2024
Alvdal
0.03%
24 555 000
48 834 000
2024
Fredrikstad
0.02%
24 555 000
48 834 000
2024
Trondheim
0.02%
24 555 000
48 834 000
2024
Tromsø
0.01%
24 555 000
48 834 000
2024
Lysaker
0.01%
24 555 000
48 834 000
2024
Bergen
0.01%
24 555 000
48 834 000
2024
Oslo
0.01%
24 555 000
48 834 000
2024
Oslo
0.01%
24 555 000
48 834 000
2024
Oslo
0.00%
24 555 000
48 834 000
2024
Lysaker
0.00%
24 555 000
48 834 000
2024
Froland
0.00%
24 555 000
48 834 000
2024
Oslo
0.00%
293 303
-3 278
2025
Lysaker
0.00%
24 555 000
48 834 000
2024
Stavanger
0.00%
24 555 000
48 834 000
2024
Oslo
0.00%
282
3 936
2025
Fosnavåg
0.00%
24 555 000
48 834 000
2024
Kongsberg
0.00%
24 555 000
48 834 000
2024
Oslo
0.00%
24 555 000
48 834 000
2024
Fornebu
0.00%
24 555 000
48 834 000
2024
Stavanger
Gassman As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
282
Resultat:
3 936
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Verdal
Gjensidige Mobility Group As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Gjensidige Norge AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Gjensidige Pensjonsforsikring AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Havila Charisma As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
293 303
Resultat:
-3 278
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fosnavåg
Havila Chartering As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
293 303
Resultat:
-3 278
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fosnavåg
Havila Harmony As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
293 303
Resultat:
-3 278
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fosnavåg
Havila Jupiter As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
293 303
Resultat:
-3 278
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fosnavåg
Havila Management As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
293 303
Resultat:
-3 278
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fosnavåg
Havila Offshore As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
293 303
Resultat:
-3 278
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fosnavåg
Havila Venus As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
293 303
Resultat:
-3 278
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fosnavåg
Lerøy Årskog As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
441 953
Resultat:
1 978 353
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Storebø
Lerøy Aurora As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
441 953
Resultat:
1 978 353
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tromsø
Lerøy Fossen As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
441 953
Resultat:
1 978 353
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Valestrandsfossen
Lerøy Havfisk As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
441 953
Resultat:
1 978 353
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ålesund
Lerøy Midt As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
441 953
Resultat:
1 978 353
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandstad
Lerøy Norge As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
441 953
Resultat:
1 978 353
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Lerøy Norway Seafoods As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
441 953
Resultat:
1 978 353
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Melbu
Lerøy Ocean Harvest As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
441 953
Resultat:
1 978 353
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Lerøy Seafood As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
441 953
Resultat:
1 978 353
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Lerøy Seafood Industri As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
441 953
Resultat:
1 978 353
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Storebø
Lerøy Vest As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
441 953
Resultat:
1 978 353
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Storebø
Lokal Forsikring AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Malling Core Plus Ii Feeder As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Samtrygd As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Sjømathuset As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
441 953
Resultat:
1 978 353
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Verkstedgrossisten Verdal As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-129
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Verdal
Preline Fishfarming System AS
Prosent:
95.88
Driftsinntekter:
441 953
Resultat:
1 978 353
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Happy Feet Verdal As
Prosent:
90.91
Driftsinntekter:
282
Resultat:
3 936
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Verdal
Verkstedgrossisten Haugesund As
Prosent:
90.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-129
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Karmsund
Verkstedgrossisten Tromsø As
Prosent:
90.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-129
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tromsø
Lerøy Havbruk Service As
Prosent:
74.00
Driftsinntekter:
441 953
Resultat:
1 978 353
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Norskott Havbruk AS
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
441 953
Resultat:
1 978 353
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Ocean Forest As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
441 953
Resultat:
1 978 353
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Seistar Holding AS
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
441 953
Resultat:
1 978 353
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Torangsvåg
Sjøtroll Havbruk As
Prosent:
37.43
Driftsinntekter:
441 953
Resultat:
1 978 353
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Storebø
Mcg As
Prosent:
33.33
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Stavanger
Sporbarhet As
Prosent:
27.20
Driftsinntekter:
441 953
Resultat:
1 978 353
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Verkstedgrossisten Invest As
Prosent:
20.00
Driftsinntekter:
282
Resultat:
3 936
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Verdal
Overhalla Servicebygg AS
Prosent:
13.65
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Overhalla
Landbrukets Eigedomsselskap AS
Prosent:
11.76
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Isdalstø
The Seafood Innovation Cluster As
Prosent:
11.11
Driftsinntekter:
441 953
Resultat:
1 978 353
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Midvest I AS
Prosent:
10.58
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Namsos
Signord As
Prosent:
8.09
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Mimiro Holding As
Prosent:
5.71
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Ås
Geoproceeds As
Prosent:
5.65
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Stavanger
Lærdal Energi As
Prosent:
5.36
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lærdal
Nordic Credit Rating As
Prosent:
4.72
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
T:Lab As
Prosent:
4.26
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Steinkjer
Folgefonn Invest AS
Prosent:
4.00
Driftsinntekter:
441 953
Resultat:
1 978 353
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kysnesstrand
Norinnova Invest AS
Prosent:
3.68
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Tromsø
Norinnova As
Prosent:
3.46
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Tromsø
Hareid Fastlandsamband AS
Prosent:
3.12
Driftsinntekter:
293 303
Resultat:
-3 278
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ålesund
Klosser Innovasjon As
Prosent:
2.76
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Hamar
Lerøy Bulandet As
Prosent:
2.62
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Bulandet
Svs Melhuset AS
Prosent:
2.38
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Trondheim
Luster Energiverk AS
Prosent:
2.25
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Gaupne
Fjord Invest Såkorn As
Prosent:
1.97
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Førde
Helgeland Industriutvikling As
Prosent:
1.84
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Helgeland Invest As
Prosent:
1.84
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
As Skog Partner
Prosent:
1.46
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Korgen
Cloudberry Clean Energy Asa
Prosent:
1.26
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Tindved As
Prosent:
1.21
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Verdal
Spense As
Prosent:
1.00
Driftsinntekter:
8 134
Resultat:
-9 087
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Voss Golfbaner AS
Prosent:
0.70
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Skulestadmo
Gudbrandsdal Industrier AS
Prosent:
0.47
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Ringebu
Samnanger Bladlag AS
Prosent:
0.38
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Årland
Bøndenes Hus Askim As
Prosent:
0.28
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Askim
As Eidsvold Blad
Prosent:
0.27
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Eidsvoll
Jølster Skisenter As
Prosent:
0.17
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Vassenden
Rauland Turist AS
Prosent:
0.16
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Rauland
Nasjonalt Senter For Nordlandshest /Lyngshest As
Prosent:
0.14
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Moen
Kupa As
Prosent:
0.13
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Harstad
Lerøy Seafood Group Asa
Prosent:
0.05
Driftsinntekter:
441 953
Resultat:
1 978 353
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
AS Østlendingen
Prosent:
0.04
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Elverum
Norconsult Asa
Prosent:
0.04
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Sandvika
Norsk Naturgjødsel As
Prosent:
0.04
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Stavanger
Alvdal Skurlag As
Prosent:
0.03
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Alvdal
Europris Asa
Prosent:
0.03
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Fredrikstad
Sparebank 1 Smn
Prosent:
0.02
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Trondheim
Til Fotball As
Prosent:
0.02
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Tromsø
Aker ASA
Prosent:
0.01
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Mowi Asa
Prosent:
0.01
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Bergen
Orkla ASA
Prosent:
0.01
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Vend Marketplaces Asa
Prosent:
0.01
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Yara International ASA
Prosent:
0.01
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Aker Bp Asa
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Arendal Lufthavn Gullknapp AS
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Froland
Dnb Bank Asa
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Endúr Asa
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
293 303
Resultat:
-3 278
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Equinor Asa
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Stavanger
Gjensidige Forsikring ASA
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Havila Shipping ASA
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
282
Resultat:
3 936
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fosnavåg
Kongsberg Gruppen ASA
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Kongsberg
Norsk Hydro ASA
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Telenor ASA
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Fornebu
Vår Energi Asa
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Stavanger