Morten Nicolai Christiansen

Ikon av en person
Mann ( f. 1970 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1970 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Innehaver
Hokksund
Lederverv
Tittel:
Innehaver
Poststed:
Hokksund
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
2.07 %
11 045
-15 171
2025
Steinsholt
Eierskap
Høyt & Lavt Gruppen As
Prosent:
2.07 %
Driftsinntekter:
11 045
Resultat:
-15 171
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinsholt

Forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
11 045
-15 171
2025
Steinsholt
100.00%
11 045
-15 171
2025
Steinsholt
100.00%
11 045
-15 171
2025
Steinsholt
100.00%
5 593
-5 593
2025
Steinsholt
100.00%
5 593
-5 593
2025
Kokstad
100.00%
5 593
-5 593
2025
Steinsholt
100.00%
5 593
-5 593
2025
Steinsholt
100.00%
5 593
-5 593
2025
Steinsholt
55.00%
11 045
-15 171
2025
Ranheim
50.00%
11 045
-15 171
2025
Nesttun
50.00%
21 132
900
2025
Steinsholt
0.11%
11 045
-15 171
2025
Steinsholt
Høyt Og Lavt Aktivitets Konsepter As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
11 045
Resultat:
-15 171
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinsholt
Høyt Og Lavt Klatreparker As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
11 045
Resultat:
-15 171
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinsholt
Høyt Under Taket As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
11 045
Resultat:
-15 171
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinsholt
Høyt Under Taket Eidsvoll As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
5 593
Resultat:
-5 593
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinsholt
Høyt Under Taket Kokstad As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
5 593
Resultat:
-5 593
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kokstad
Høyt Under Taket Moss As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
5 593
Resultat:
-5 593
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinsholt
Høyt Under Taket Skien As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
5 593
Resultat:
-5 593
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinsholt
Høyt Under Taket Tønsberg As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
5 593
Resultat:
-5 593
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinsholt
Høyt Og Lavt Trondheim As
Prosent:
55.00
Driftsinntekter:
11 045
Resultat:
-15 171
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ranheim
Høyt Og Lavt Bergen As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
11 045
Resultat:
-15 171
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesttun
Laagen As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
21 132
Resultat:
900
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinsholt
Høyt & Lavt Gruppen As
Prosent:
0.11
Driftsinntekter:
11 045
Resultat:
-15 171
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinsholt