Espen Refsdal Thiem

Ikon av en person
Mann ( f. 1995 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

48 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1995 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

48 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Innehaver
Bergen
Lederverv
Tittel:
Innehaver
Poststed:
Bergen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
832
-361
2025
Bergen
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
832
Resultat:
-361
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
290 964
-144 693
2025
Oslo
0.00 %
0
2 190 000
2025
Lysaker
0.00 %
10 943 000
4 608 000
2025
Lysaker
0.00 %
0
-6 552 000
2024
Lysaker
0.00 %
3 795
10 163
2025
Tromsø
0.00 %
376 207
175 087
2025
Arendal
0.00 %
99 000
939 000
2025
Oslo
0.00 %
94
-6 632
2025
Sandnes
0.00 %
17 859
865 772
2025
Oslo
0.00 %
3 311
448 859
2025
Oslo
90.00 %
832
-361
2025
Bergen
0.00 %
373
-38 743
2025
Oslo
0.00 %
4 285
-66 026
2025
Oslo
0.00 %
67 956 000
6 124 000
2025
Stavanger
0.00 %
7 619
-11 917
2025
Stord
0.00 %
1 000
-4 000
2025
Oslo
0.00 %
97 033
-2 127 989
2025
Oslo
0.00 %
95 213
-181 557
2025
Porsgrunn
0.00 %
4 321
-54 211
2024
Høvik
0.00 %
256
-3 902
2025
Oslo
0.00 %
42 031
-12 794
2025
Oslo
0.00 %
8 900
-24 700
2025
Kongsberg
0.00 %
441 953
1 978 353
2025
Bergen
0.00 %
134 000
126 000
2025
Oslo
0.00 %
442 562
184 217
2025
Oslo
0.00 %
103 455
-743 663
2025
Oslo
0.00 %
431 795
-221 089
2025
Trondheim
0.00 %
3 923
-46 307
2025
Sandnes
0.00 %
453
-18 174
2025
Oslo
0.00 %
2 535
89 981
2025
Oslo
0.00 %
88 261
-281 282
2025
Oslo
0.00 %
324 057
-92 683
2025
Oslo
0.00 %
20 484
-118 838
2025
Tønsberg
0.00 %
0
-227 959
2024
Lysaker
0.00 %
14 120
-1 011
2025
Oslo
0.00 %
228 000
1 462 000
2025
Kverva
0.00 %
34 272
73 131
2025
Elnesvågen
0.00 %
4 141 000
394 000
2025
Oslo
0.00 %
222
-12 483
2025
Lysaker
0.00 %
0
-14 573
2025
Lysaker
0.00 %
8 377 000
8 201 000
2025
Lysaker
0.00 %
0
-97 652
2025
Arendal
0.00 %
174 000
-22 000
2025
Oslo
0.00 %
3 546 000
603 000
2025
Asker
0.00 %
6 508
-36 805
2024
Myre
0.00 %
0
10 000
2025
Tønsberg
0.00 %
0
631 000
2025
Lysaker
0.00 %
-441
23 183
2025
Stavanger
Eierskap
Airthings As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
290 964
Resultat:
-144 693
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Aker ASA
Prosent:
0.00 %
Resultat:
2 190 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Aker Bp Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
10 943 000
Resultat:
4 608 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Aker Horizons Asa
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-6 552 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Arcticzymes Technologies Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
3 795
Resultat:
10 163
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tromsø
Arendals Fossekompani ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
376 207
Resultat:
175 087
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Arendal
Atea ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
99 000
Resultat:
939 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Barents Blue As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
94
Resultat:
-6 632
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes
Bonheur ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
17 859
Resultat:
865 772
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Bouvet ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
3 311
Resultat:
448 859
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Bøhmergaten4 As
Prosent:
90.00 %
Driftsinntekter:
832
Resultat:
-361
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Cavendish Hydrogen Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
373
Resultat:
-38 743
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Cloudberry Clean Energy Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
4 285
Resultat:
-66 026
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Equinor Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
67 956 000
Resultat:
6 124 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Greenstat As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
7 619
Resultat:
-11 917
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Hermana Holding Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
1 000
Resultat:
-4 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Hexagon Purus Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
97 033
Resultat:
-2 127 989
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Hydrogenpro Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
95 213
Resultat:
-181 557
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Porsgrunn
Hynion As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
4 321
Resultat:
-54 211
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Høvik
Idex Biometrics Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
256
Resultat:
-3 902
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Integrated Wind Solutions Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
42 031
Resultat:
-12 794
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Kongsberg Automotive Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
8 900
Resultat:
-24 700
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kongsberg
Lerøy Seafood Group Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
441 953
Resultat:
1 978 353
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Magnora Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
134 000
Resultat:
126 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Medistim ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
442 562
Resultat:
184 217
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Nel Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
103 455
Resultat:
-743 663
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Norcod As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
431 795
Resultat:
-221 089
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Nos Nova As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
3 923
Resultat:
-46 307
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes
Nykode Therapeutics Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
453
Resultat:
-18 174
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Otello Corporation Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
2 535
Resultat:
89 981
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Otovo Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
88 261
Resultat:
-281 282
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Photocure ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
324 057
Resultat:
-92 683
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Polight Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
20 484
Resultat:
-118 838
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tønsberg
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Saga Pure Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
14 120
Resultat:
-1 011
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Salmar ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
228 000
Resultat:
1 462 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kverva
Salmon Evolution Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
34 272
Resultat:
73 131
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Elnesvågen
Scatec Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
4 141 000
Resultat:
394 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Softox Solutions As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
222
Resultat:
-12 483
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Softox Wound & Skin Care As
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-14 573
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Storebrand ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
8 377 000
Resultat:
8 201 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Tekna Holding Asa
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-97 652
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Arendal
Tgs Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
174 000
Resultat:
-22 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tomra Systems ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
3 546 000
Resultat:
603 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Asker
Vesterålen Havbruk As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Vow Asa
Prosent:
0.00 %
Resultat:
10 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tønsberg
Wallenius Wilhelmsen Asa
Prosent:
0.00 %
Resultat:
631 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Zaptec Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
-441
Resultat:
23 183
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger

Forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
133
263
2025
Stord
100.00%
94
-6 632
2025
Sandnes
100.00%
133
263
2025
Stord
100.00%
7 619
-11 917
2025
Stord
100.00%
7 619
-11 917
2025
Stord
100.00%
7 619
-11 917
2025
Stord
100.00%
7 619
-11 917
2025
Stord
100.00%
7 619
-11 917
2025
Stord
100.00%
7 619
-11 917
2025
Stord
100.00%
3 923
-46 307
2025
Sandnes
100.00%
3 923
-46 307
2025
Sandnes
100.00%
4 321
-54 211
2024
Høvik
100.00%
4 321
-54 211
2024
Høvik
100.00%
431 795
-221 089
2025
Roan
100.00%
431 795
-221 089
2025
Roan
100.00%
431 795
-221 089
2025
Trondheim
100.00%
431 795
-221 089
2025
Roan
100.00%
3 923
-46 307
2025
Sandnes
100.00%
0
-227 959
2024
Lysaker
100.00%
0
-227 959
2024
Lysaker
100.00%
222
-12 483
2025
Lysaker
100.00%
6 508
-36 805
2024
Stadlandet
100.00%
457
-784
2025
Sandnes
100.00%
6 508
-36 805
2024
Straumsjøen
100.00%
6 508
-36 805
2024
Myre
100.00%
6 508
-36 805
2024
Myre
100.00%
6 508
-36 805
2024
Oslo
80.00%
1 932
-8 336
2025
Arendal
72.54%
6 508
-36 805
2024
Straumsjøen
56.04%
1 932
-8 336
2025
Arendal
54.03%
6 508
-36 805
2024
Myre
50.00%
1 932
-8 336
2025
Porsgrunn
50.00%
6 508
-36 805
2024
Oslo
50.00%
6 508
-36 805
2024
Longyearbyen
42.86%
133
263
2025
Lillestrøm
40.00%
6 508
-36 805
2024
Stamsund
28.28%
3 923
-46 307
2025
Sandnes
25.01%
133
263
2025
Steinkjer
16.13%
0
-679
2025
Oslo
12.78%
7 619
-11 917
2025
Steinkjer
10.54%
133
263
2025
Isdalstø
10.10%
133
263
2025
Glomfjord
6.34%
65 523
-49 156
2024
Stadlandet
2.41%
431 435
16 220
2025
Myre
0.84%
7 619
-11 917
2025
Stord
0.78%
6 508
-36 805
2024
Oslo
0.48%
0
-679
2025
Oslo
0.24%
6 508
-36 805
2024
Myre
0.20%
7 619
-11 917
2025
Florø
0.17%
431 435
16 220
2025
Trondheim
0.07%
7 619
-11 917
2025
Tolvsrød
0.06%
431 795
-221 089
2025
Trondheim
0.00%
0
-227 959
2024
Lysaker
0.00%
222
-12 483
2025
Lysaker
Agder Hydrogen Hub As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
133
Resultat:
263
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Barents Clean Ammonia As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
94
Resultat:
-6 632
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes
Glomfjord Hydrogen As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
133
Resultat:
263
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Greenstat Asia As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
7 619
Resultat:
-11 917
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Greenstat Hydrogen As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
7 619
Resultat:
-11 917
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Greenstat Solar As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
7 619
Resultat:
-11 917
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Greenstat Solar Solutions As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
7 619
Resultat:
-11 917
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Greenstat Venture As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
7 619
Resultat:
-11 917
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Greenstat Wind As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
7 619
Resultat:
-11 917
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Horisont Infra As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
3 923
Resultat:
-46 307
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes
Horisont Karbon As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
3 923
Resultat:
-46 307
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes
Hynion Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
4 321
Resultat:
-54 211
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Høvik
Hynion Ii As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
4 321
Resultat:
-54 211
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Høvik
Kråkøy Norcod Eiendom As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
431 795
Resultat:
-221 089
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Roan
Kråkøy Slakteri As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
431 795
Resultat:
-221 089
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Roan
Norcod Equipment As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
431 795
Resultat:
-221 089
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Norway Royal Cod As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
431 795
Resultat:
-221 089
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Roan
Nos Technology As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
3 923
Resultat:
-46 307
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes
Rec Silicon AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Rec Solar AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Softox Defense Solutions As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
222
Resultat:
-12 483
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Stokkeneset Reiarlag As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Stadlandet
Vecs Shipping As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
457
Resultat:
-784
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes
Vesterålen Havbruk Bø As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Straumsjøen
Vesterålen Havbruk Produksjonslag As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Vesterålen Havbruk Statt As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Vesterålen Havbruk Technology As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Glamsland Solar As
Prosent:
80.00
Driftsinntekter:
1 932
Resultat:
-8 336
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Arendal
Safe Track Food As
Prosent:
72.54
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Straumsjøen
Elgane Vind As
Prosent:
56.04
Driftsinntekter:
1 932
Resultat:
-8 336
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Arendal
Primex Norway As
Prosent:
54.03
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Engene Solar As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
1 932
Resultat:
-8 336
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Porsgrunn
Gadus Genetics As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Svalbard Marine Utvikling As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Longyearbyen
Viken Hydrogen As
Prosent:
42.86
Driftsinntekter:
133
Resultat:
263
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lillestrøm
Lofotyngel As
Prosent:
40.00
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Stamsund
Vecs As
Prosent:
28.28
Driftsinntekter:
3 923
Resultat:
-46 307
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes
Rørvik Hydrogen Hub As
Prosent:
25.01
Driftsinntekter:
133
Resultat:
263
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Ev Kiosk As
Prosent:
16.13
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-679
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Meraker Hydrogen As
Prosent:
12.78
Driftsinntekter:
7 619
Resultat:
-11 917
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Htwo-Fuel As
Prosent:
10.54
Driftsinntekter:
133
Resultat:
263
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Isdalstø
Neptun Glomfjord Green Ammonia As
Prosent:
10.10
Driftsinntekter:
133
Resultat:
263
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Glomfjord
Stad Molo As
Prosent:
6.34
Driftsinntekter:
65 523
Resultat:
-49 156
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Stadlandet
Egga Utvikling As
Prosent:
2.41
Driftsinntekter:
431 435
Resultat:
16 220
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Myre
Greenstat As
Prosent:
0.84
Driftsinntekter:
7 619
Resultat:
-11 917
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Norwegian Mycelium As
Prosent:
0.78
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Tidetec AS
Prosent:
0.48
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-679
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Vesterålen Havbruk As
Prosent:
0.24
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Evoy As
Prosent:
0.20
Driftsinntekter:
7 619
Resultat:
-11 917
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Florø
Fiskerinæringens Innkjøpsselskap As
Prosent:
0.17
Driftsinntekter:
431 435
Resultat:
16 220
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Hyrex As
Prosent:
0.07
Driftsinntekter:
7 619
Resultat:
-11 917
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tolvsrød
Norcod As
Prosent:
0.06
Driftsinntekter:
431 795
Resultat:
-221 089
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Softox Wound & Skin Care As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
222
Resultat:
-12 483
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker