Helen Stangeland

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1990 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

18 eierskap

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1990 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

18 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Innehaver
Sandnes
Lederverv
Tittel:
Innehaver
Poststed:
Sandnes
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
0
2 190 000
2025
Lysaker
0.00 %
0
-6 552 000
2024
Lysaker
0.00 %
1 395 091
43 833
2025
Stavanger
0.00 %
2 751
998 063
2025
Storebø
0.00 %
13 216
-8 877
2025
Oslo
0.00 %
86 537 000
44 078 000
2024
Oslo
0.01 %
7 619
-11 917
2025
Stord
0.00 %
19 699
307 373
2025
Oslo
0.00 %
42 000
475 000
2025
Trondheim
0.00 %
95 000
9 264 000
2025
Oslo
0.00 %
9 731 000
2 973 000
2024
Oslo
0.00 %
0
-227 959
2024
Lysaker
0.00 %
2
68 528
2025
Skudeneshavn
0.01 %
972
-1 418
2025
Flekkefjord
0.00 %
3 546 000
603 000
2025
Asker
0.00 %
91 000
4 108 000
2025
Oslo
0.00 %
8 096 000
4 307 000
2025
Stavanger
0.00 %
3 620 000
12 252 000
2025
Oslo
Eierskap
Aker ASA
Prosent:
0.00 %
Resultat:
2 190 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Aker Horizons Asa
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-6 552 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Akva Group ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
1 395 091
Resultat:
43 833
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Austevoll Seafood ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
2 751
Resultat:
998 063
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Storebø
Axactor Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
13 216
Resultat:
-8 877
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Dnb Bank Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
86 537 000
Resultat:
44 078 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Greenstat As
Prosent:
0.01 %
Driftsinntekter:
7 619
Resultat:
-11 917
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Mpc Container Ships Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
19 699
Resultat:
307 373
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Norbit Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
42 000
Resultat:
475 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Orkla ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
95 000
Resultat:
9 264 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Protector Forsikring ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
9 731 000
Resultat:
2 973 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Solstad Offshore Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
2
Resultat:
68 528
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skudeneshavn
Sulten As
Prosent:
0.01 %
Driftsinntekter:
972
Resultat:
-1 418
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Flekkefjord
Tomra Systems ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
3 546 000
Resultat:
603 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Asker
Vend Marketplaces Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
91 000
Resultat:
4 108 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Vår Energi Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
8 096 000
Resultat:
4 307 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Yara International ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
3 620 000
Resultat:
12 252 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo

Forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
-1 593
2025
Stord
100.00%
15
-1 100
2025
Stord
100.00%
0
-149
2025
Stord
100.00%
133
263
2025
Stord
100.00%
1 932
-8 336
2025
Stord
100.00%
50 993
-2 567
2025
Stord
100.00%
0
-679
2025
Stord
100.00%
0
146
2025
Stord
100.00%
0
-240
2024
Lysaker
100.00%
0
-68
2025
Lysaker
80.00%
0
-4
2025
Arendal
56.04%
0
-33
2025
Arendal
50.00%
3 174
-48
2025
Porsgrunn
42.86%
358
-1 565
2025
Lillestrøm
25.01%
0
-14
2025
Steinkjer
16.13%
0
-108
2025
Oslo
12.78%
0
-2 166
2025
Steinkjer
10.54%
0
-11
2025
Isdalstø
10.10%
0
-2 290
2025
Glomfjord
0.84%
7 619
-11 917
2025
Stord
0.48%
52
-873
2025
Oslo
0.20%
31 218
-68 823
2024
Florø
0.07%
808
-4 068
2024
Tolvsrød
0.00%
0
-227 959
2024
Lysaker
Agder Hydrogen Hub As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-1 593
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Glomfjord Hydrogen As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
15
Resultat:
-1 100
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Greenstat Asia As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-149
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Greenstat Hydrogen As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
133
Resultat:
263
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Greenstat Solar As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 932
Resultat:
-8 336
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Greenstat Solar Solutions As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
50 993
Resultat:
-2 567
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Greenstat Venture As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-679
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Greenstat Wind As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
146
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Rec Silicon AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-240
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Rec Solar AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-68
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Glamsland Solar As
Prosent:
80.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-4
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Arendal
Elgane Vind As
Prosent:
56.04
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-33
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Arendal
Engene Solar As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
3 174
Resultat:
-48
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Porsgrunn
Viken Hydrogen As
Prosent:
42.86
Driftsinntekter:
358
Resultat:
-1 565
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lillestrøm
Rørvik Hydrogen Hub As
Prosent:
25.01
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-14
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Ev Kiosk As
Prosent:
16.13
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-108
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Meraker Hydrogen As
Prosent:
12.78
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-2 166
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Htwo-Fuel As
Prosent:
10.54
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-11
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Isdalstø
Neptun Glomfjord Green Ammonia As
Prosent:
10.10
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-2 290
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Glomfjord
Greenstat As
Prosent:
0.84
Driftsinntekter:
7 619
Resultat:
-11 917
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Tidetec AS
Prosent:
0.48
Driftsinntekter:
52
Resultat:
-873
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Evoy As
Prosent:
0.20
Driftsinntekter:
31 218
Resultat:
-68 823
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Florø
Hyrex As
Prosent:
0.07
Driftsinntekter:
808
Resultat:
-4 068
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Tolvsrød
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker