Jon Nordås

Ikon av en person
Mann ( f. 1942 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

9 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1942 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

9 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
12 994
12 904
2025
Stavanger
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
12 994
Resultat:
12 904
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
46.46 %
12 994
12 904
2025
Stavanger
8.66 %
12 994
12 904
2025
Stavanger
0.00 %
86 537 000
44 078 000
2024
Oslo
0.00 %
67 956 000
6 124 000
2025
Stavanger
0.00 %
154 000
6 083 000
2025
Oslo
1.20 %
228
0
2025
Stavanger
1.00 %
360
51
2025
Rogne
0.01 %
91 000
4 108 000
2025
Oslo
0.00 %
3 620 000
12 252 000
2025
Oslo
Eierskap
Be-No Invest AS
Prosent:
46.46 %
Driftsinntekter:
12 994
Resultat:
12 904
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Be-No Invest AS
Prosent:
8.66 %
Driftsinntekter:
12 994
Resultat:
12 904
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Dnb Bank Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
86 537 000
Resultat:
44 078 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Equinor Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
67 956 000
Resultat:
6 124 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Norsk Hydro ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
154 000
Resultat:
6 083 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tveteraas Finans AS
Prosent:
1.20 %
Driftsinntekter:
228
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Valdres Skiferbrud AS
Prosent:
1.00 %
Driftsinntekter:
360
Resultat:
51
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rogne
Vend Marketplaces Asa
Prosent:
0.01 %
Driftsinntekter:
91 000
Resultat:
4 108 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Yara International ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
3 620 000
Resultat:
12 252 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
-
Svein Nordaas's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Jon Nordås's roller
Varamedlem
12 994
12 904
2025
Styreleder
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Svein's rolle:
Varamedlem
Jon's rolle:
Styreleder

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
10 315
2 795
2025
Stavanger
49.00%
8 547
223
2025
Stavanger
49.00%
23 545
590
2025
Stavanger
6.00%
22 937
4 383
2025
Stavanger
6.00%
8 640
1 187
2025
Stavanger
0.00%
266 554
21 872
2025
Stavanger
Viking Stadion As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
10 315
Resultat:
2 795
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Vikingklinikken As
Prosent:
49.00
Driftsinntekter:
8 547
Resultat:
223
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Wewentlive As
Prosent:
49.00
Driftsinntekter:
23 545
Resultat:
590
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tveteraas Capital AS
Prosent:
6.00
Driftsinntekter:
22 937
Resultat:
4 383
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tveteraas Capital Ii As
Prosent:
6.00
Driftsinntekter:
8 640
Resultat:
1 187
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Viking Fotball As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
266 554
Resultat:
21 872
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger