Monica Taule

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1987 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

9 eierskap

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1987 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

9 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Innehaver
Tertnes
Lederverv
Tittel:
Innehaver
Poststed:
Tertnes
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
1 171
91 902
2025
Vennesla
0.00 %
67 956 000
6 124 000
2025
Stavanger
0.00 %
872 000
743 000
2025
Fornebu
0.00 %
1 909
-139 926
2024
Oslo
0.00 %
95 000
9 264 000
2025
Oslo
0.00 %
0
-227 959
2024
Lysaker
0.00 %
8 377 000
8 201 000
2025
Lysaker
0.00 %
839
-42 468
2025
Oslo
0.00 %
-441
23 183
2025
Stavanger
Eierskap
Byggma ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
1 171
Resultat:
91 902
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vennesla
Equinor Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
67 956 000
Resultat:
6 124 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Norwegian Air Shuttle ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
872 000
Resultat:
743 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fornebu
Oncoinvent Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
1 909
Resultat:
-139 926
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Orkla ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
95 000
Resultat:
9 264 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Storebrand ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
8 377 000
Resultat:
8 201 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Thor Medical Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
839
Resultat:
-42 468
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Zaptec Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
-441
Resultat:
23 183
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger

Forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
-240
2024
Lysaker
100.00%
0
-68
2025
Lysaker
0.00%
0
-227 959
2024
Lysaker
Rec Silicon AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-240
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Rec Solar AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-68
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker