John-Inge Åsheim Larsen

Ikon av en person
Mann ( f. 1984 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1984 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
6 670
-15
2025
Kabelvåg
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
6
Driftsinntekter:
6 670
Resultat:
-15
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kabelvåg
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
6 670
-15
2025
Kabelvåg
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
6
Driftsinntekter:
6 670
Resultat:
-15
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kabelvåg
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
51.00 %
6 670
-15
2025
Kabelvåg
0.00 %
431 795
-221 089
2025
Trondheim
0.00 %
6 508
-36 805
2024
Myre
Eierskap
Byggmester J. I. Larsen As
Prosent:
51.00 %
Driftsinntekter:
6 670
Resultat:
-15
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kabelvåg
Norcod As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
431 795
Resultat:
-221 089
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Vesterålen Havbruk As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre

Forbindelser

-
Raymond Åsheim Larsen's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
John-Inge Åsheim Larsen's roller
Styremedlem
6 670
-15
2025
Daglig leder, Styreleder
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Raymond's rolle:
Styremedlem
John-Inge's rolle:
Daglig leder, Styreleder

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
1 264
165
2025
Roan
100.00%
51 970
-12 946
2025
Roan
100.00%
34 305
1 372
2025
Trondheim
100.00%
0
-102
2025
Roan
100.00%
6 520
1 053
2025
Stadlandet
100.00%
494
-9 225
2024
Straumsjøen
100.00%
96 120
-15 505
2024
Myre
100.00%
65 523
-49 156
2024
Myre
100.00%
0
-20
2025
Oslo
72.54%
560
-7 850
2025
Straumsjøen
54.03%
431 435
16 220
2025
Myre
50.00%
0
-12
2025
Oslo
50.00%
0
-6
2025
Longyearbyen
40.00%
80
-3 269
2025
Stamsund
6.34%
0
-20
2025
Stadlandet
2.41%
31 366
-1 165
2025
Myre
0.78%
3 824
-18 297
2025
Oslo
0.24%
6 508
-36 805
2024
Myre
0.17%
20 971
1 772
2025
Trondheim
0.06%
431 795
-221 089
2025
Trondheim
Kråkøy Norcod Eiendom As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 264
Resultat:
165
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Roan
Kråkøy Slakteri As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
51 970
Resultat:
-12 946
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Roan
Norcod Equipment As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
34 305
Resultat:
1 372
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Norway Royal Cod As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-102
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Roan
Stokkeneset Reiarlag As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6 520
Resultat:
1 053
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stadlandet
Vesterålen Havbruk Bø As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
494
Resultat:
-9 225
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Straumsjøen
Vesterålen Havbruk Produksjonslag As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
96 120
Resultat:
-15 505
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Vesterålen Havbruk Statt As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
65 523
Resultat:
-49 156
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Vesterålen Havbruk Technology As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Safe Track Food As
Prosent:
72.54
Driftsinntekter:
560
Resultat:
-7 850
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Straumsjøen
Primex Norway As
Prosent:
54.03
Driftsinntekter:
431 435
Resultat:
16 220
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Myre
Gadus Genetics As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-12
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Svalbard Marine Utvikling As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-6
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Longyearbyen
Lofotyngel As
Prosent:
40.00
Driftsinntekter:
80
Resultat:
-3 269
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stamsund
Stad Molo As
Prosent:
6.34
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stadlandet
Egga Utvikling As
Prosent:
2.41
Driftsinntekter:
31 366
Resultat:
-1 165
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Myre
Norwegian Mycelium As
Prosent:
0.78
Driftsinntekter:
3 824
Resultat:
-18 297
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Vesterålen Havbruk As
Prosent:
0.24
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Fiskerinæringens Innkjøpsselskap As
Prosent:
0.17
Driftsinntekter:
20 971
Resultat:
1 772
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Norcod As
Prosent:
0.06
Driftsinntekter:
431 795
Resultat:
-221 089
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim