Ada Louise Heyerdahl Jervell

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1992 )
Ikon av en person

3 roller

Ikon av en person

17 eierskap

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1992 )
Ikon av en person

3 roller

Ikon av en person

17 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
0
-3
2025
Mo I Rana
Innehaver
Mo I Rana
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-3
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Tittel:
Innehaver
Poststed:
Mo I Rana
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
0
-3
2025
Mo I Rana
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-3
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
0
-6 552 000
2024
Lysaker
20.00 %
0
-3
2025
Mo I Rana
0.00 %
0
690 373
2025
Sarpsborg
0.00 %
373
-38 743
2025
Oslo
0.00 %
8 461 000
2 602 000
2025
Oslo
0.00 %
5 569
48 086
2025
Ingeberg
0.00 %
103 455
-743 663
2025
Oslo
0.00 %
620 891
8 867
2025
Trondheim
0.00 %
92 000
135 000
2025
Oslo
0.00 %
453
-18 174
2025
Oslo
0.00 %
1 565 757
387 056
2025
Mo I Rana
0.00 %
0
-227 959
2024
Lysaker
0.00 %
4 141 000
394 000
2025
Oslo
0.00 %
8 377 000
8 201 000
2025
Lysaker
0.00 %
839
-42 468
2025
Oslo
0.00 %
3 546 000
603 000
2025
Asker
0.00 %
0
10 000
2025
Tønsberg
Eierskap
Aker Horizons Asa
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-6 552 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Andre Investeringer As
Prosent:
20.00 %
Resultat:
-3
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Borregaard Asa
Prosent:
0.00 %
Resultat:
690 373
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sarpsborg
Cavendish Hydrogen Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
373
Resultat:
-38 743
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Elkem Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
8 461 000
Resultat:
2 602 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Inin Group As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
5 569
Resultat:
48 086
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ingeberg
Nel Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
103 455
Resultat:
-743 663
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Nordic Semiconductor ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
620 891
Resultat:
8 867
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Norske Skog Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
92 000
Resultat:
135 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Nykode Therapeutics Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
453
Resultat:
-18 174
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Rana Gruber As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
1 565 757
Resultat:
387 056
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Scatec Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
4 141 000
Resultat:
394 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Storebrand ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
8 377 000
Resultat:
8 201 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Thor Medical Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
839
Resultat:
-42 468
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tomra Systems ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
3 546 000
Resultat:
603 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Asker
Vow Asa
Prosent:
0.00 %
Resultat:
10 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tønsberg

Forbindelser

Sindre Sundvall Fjermestad's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Ada Louise Heyerdahl Jervell's roller
Styreleder
0
-3
2025
Daglig leder, Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Sindre's rolle:
Styreleder
Ada's rolle:
Daglig leder, Styremedlem

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
95
2025
Mo I Rana
100.00%
225 318
8 528
2025
Tingvatn
100.00%
0
-50
2025
Oslo
100.00%
135 901
13 989
2025
Brandbu
100.00%
6 849
-10 963
2025
Oslo
100.00%
1 645
474
2025
Oslo
100.00%
30 690
5 678
2025
Nes På Hedmarken
100.00%
6 321
-115
2025
Kolbotn
100.00%
0
-22
2025
Leirfjord
100.00%
652 203
13 334
2025
Hamar
100.00%
26 817
7 691
2025
Narvik
100.00%
439 762
33 443
2025
Oslo
100.00%
18 350
4 718
2025
Nannestad
100.00%
0
-240
2024
Lysaker
100.00%
0
-68
2025
Lysaker
100.00%
91 510
11 514
2025
Hamar
100.00%
72 128
6 696
2025
Kolbotn
100.00%
302 007
20 150
2025
Rudshøgda
100.00%
98 678
25 223
2025
Østerås
95.32%
29 773
-34 834
2025
Ingeberg
55.38%
69 667
-10 371
2025
Kolbotn
33.33%
1 209
-2 204
2025
Mo I Rana
25.00%
20 001
328
2025
Mo I Rana
21.98%
15 579
597
2025
Mo I Rana
16.67%
0
-27
2025
Mo I Rana
16.67%
2 224
-73
2025
Leirfjord
14.94%
674
-134
2025
Mo I Rana
11.87%
0
-29
2025
Tonnes
10.75%
5 052
0
2025
Mo I Rana
3.19%
5 569
48 086
2025
Ingeberg
2.19%
11 351
-9 337
2025
Mosjøen
1.98%
35 096
-496
2025
Mo I Rana
1.00%
10 061
-359
2025
Mo I Rana
0.53%
10 946
371
2025
Sandnessjøen
0.07%
223
-15 549
2024
Mo I Rana
0.00%
0
-227 959
2024
Lysaker
Arctic Seed As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
95
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Banefjell As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
225 318
Resultat:
8 528
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tingvatn
Environment Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-50
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Hadeland Elektro As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
135 901
Resultat:
13 989
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Brandbu
Inin Analytics As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6 849
Resultat:
-10 963
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Inin Financial Services As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 645
Resultat:
474
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Jan Erik Hagelund AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
30 690
Resultat:
5 678
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nes På Hedmarken
Kordinate As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6 321
Resultat:
-115
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kolbotn
Kraftarven As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-22
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Leirfjord
Laje As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
652 203
Resultat:
13 334
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hamar
Nordnes Narvik AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
26 817
Resultat:
7 691
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Narvik
Rail Production As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
439 762
Resultat:
33 443
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Rail Supply As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
18 350
Resultat:
4 718
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nannestad
Rec Silicon AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-240
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Rec Solar AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-68
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Skyttermoen Anlegg AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
91 510
Resultat:
11 514
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hamar
Slam Jernbaneteknikk As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
72 128
Resultat:
6 696
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kolbotn
Team 1435 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
302 007
Resultat:
20 150
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rudshøgda
Trasé As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
98 678
Resultat:
25 223
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Østerås
Inin Power As
Prosent:
95.32
Driftsinntekter:
29 773
Resultat:
-34 834
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ingeberg
Eleda Rail Norge As
Prosent:
55.38
Driftsinntekter:
69 667
Resultat:
-10 371
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kolbotn
Industrial Am As
Prosent:
33.33
Driftsinntekter:
1 209
Resultat:
-2 204
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Vitensenter Nordland As
Prosent:
25.00
Driftsinntekter:
20 001
Resultat:
328
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Sintef Helgeland As
Prosent:
21.98
Driftsinntekter:
15 579
Resultat:
597
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Acr As
Prosent:
16.67
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-27
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Kraftarven Eiendom As
Prosent:
16.67
Driftsinntekter:
2 224
Resultat:
-73
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Leirfjord
Space Mo I Rana As
Prosent:
14.94
Driftsinntekter:
674
Resultat:
-134
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Polarmatik As
Prosent:
11.87
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-29
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tonnes
Polarsirkelen Lufthavnutvikling AS
Prosent:
10.75
Driftsinntekter:
5 052
Resultat:
0
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Inin Group As
Prosent:
3.19
Driftsinntekter:
5 569
Resultat:
48 086
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ingeberg
Alumatiq As
Prosent:
2.19
Driftsinntekter:
11 351
Resultat:
-9 337
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mosjøen
Kunnskapsparken Helgeland AS
Prosent:
1.98
Driftsinntekter:
35 096
Resultat:
-496
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Capio Fastleger Rana As
Prosent:
1.00
Driftsinntekter:
10 061
Resultat:
-359
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Sentrum Næringshage As
Prosent:
0.53
Driftsinntekter:
10 946
Resultat:
371
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnessjøen
The Coring Company As
Prosent:
0.07
Driftsinntekter:
223
Resultat:
-15 549
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Mo I Rana
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker