Jonas Rambæk

Ikon av en person
Mann ( f. 1973 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

4 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1973 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

4 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
0
1 097
2025
Oslo
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
1 097
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
1 097
2025
Oslo
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Resultat:
1 097
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
86 537 000
44 078 000
2024
Oslo
0.00 %
67 956 000
6 124 000
2025
Stavanger
100.00 %
0
1 097
2025
Oslo
0.04 %
11 976
-701
2025
Oslo
Eierskap
Dnb Bank Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
86 537 000
Resultat:
44 078 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Equinor Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
67 956 000
Resultat:
6 124 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Joram Holding As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
1 097
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Stereo Skis AS
Prosent:
0.04 %
Driftsinntekter:
11 976
Resultat:
-701
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo

Forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
81 491
10 498
2025
Oslo
100.00%
0
-37
2025
Oslo
90.40%
9 418
-363
2025
Oslo
64.00%
16 212
4 739
2025
Oslo
60.00%
592
17
2025
Oslo
53.33%
610
-62
2025
Oslo
51.00%
3 105
257
2025
Bergen
51.00%
59 515
6 785
2025
Oslo
50.75%
10 243
1 277
2025
Oslo
50.24%
3 443
419
2025
Oslo
50.17%
2 562
-101
2025
Steinkjer
6.32%
13 163
8 930
2025
Oslo
Capus As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
81 491
Resultat:
10 498
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Express As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-37
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Capusx As
Prosent:
90.40
Driftsinntekter:
9 418
Resultat:
-363
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Xcruiter As
Prosent:
64.00
Driftsinntekter:
16 212
Resultat:
4 739
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Styrelederskolen AS
Prosent:
60.00
Driftsinntekter:
592
Resultat:
17
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Capus Sør As
Prosent:
53.33
Driftsinntekter:
610
Resultat:
-62
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Capus Bergen As
Prosent:
51.00
Driftsinntekter:
3 105
Resultat:
257
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Capus Financials As
Prosent:
51.00
Driftsinntekter:
59 515
Resultat:
6 785
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Hodejegerne As
Prosent:
50.75
Driftsinntekter:
10 243
Resultat:
1 277
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Capus Rogaland As
Prosent:
50.24
Driftsinntekter:
3 443
Resultat:
419
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Capus Midt As
Prosent:
50.17
Driftsinntekter:
2 562
Resultat:
-101
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Hr Gruppen Capus As
Prosent:
6.32
Driftsinntekter:
13 163
Resultat:
8 930
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo