Trude Connie Nilsen

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1962 )
Ikon av en person

4 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1962 )
Ikon av en person

4 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
0
2 607
2025
Ski
Daglig leder
33 547
3 894
2025
Ski
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
2 607
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ski
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
8
Driftsinntekter:
33 547
Resultat:
3 894
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ski
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
2 607
2025
Ski
Styreleder
33 547
3 894
2025
Ski
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Resultat:
2 607
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ski
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
8
Driftsinntekter:
33 547
Resultat:
3 894
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ski
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
50.00 %
0
2 607
2025
Ski
0.00 %
4 556
4 063
2025
Måløy
Eierskap
Langaasen Holding As
Prosent:
50.00 %
Resultat:
2 607
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ski
Ofs Norge As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
4 556
Resultat:
4 063
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy

Forbindelser

Mann
2 forbindelser
-
Tor Nyheim's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Trude Connie Nilsen's roller
Varamedlem
0
2 607
2025
Daglig leder, Styreleder
Varamedlem
33 547
3 894
2025
Daglig leder, Styreleder
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Tor's rolle:
Varamedlem
Trude's rolle:
Daglig leder, Styreleder
Tor's rolle:
Varamedlem
Trude's rolle:
Daglig leder, Styreleder

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
33 547
3 894
2025
Ski
100.00%
0
-2
2025
Måløy
100.00%
1 588
-5 026
2025
Måløy
77.19%
231
-22 281
2025
Måløy
40.00%
0
-72
2025
Andenes
2.55%
11 896
-709
2025
Oslo
0.46%
896
-1 360
2025
Nordfjordeid
Nye Banda Follo As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
33 547
Resultat:
3 894
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ski
Ofs Båtsfjord As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-2
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Ofs Måløy As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 588
Resultat:
-5 026
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Ontec As
Prosent:
77.19
Driftsinntekter:
231
Resultat:
-22 281
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Ofs Andenes As
Prosent:
40.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-72
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Andenes
Bandagistkjeden AS
Prosent:
2.55
Driftsinntekter:
11 896
Resultat:
-709
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Smart Salmon Group As
Prosent:
0.46
Driftsinntekter:
896
Resultat:
-1 360
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nordfjordeid