Rune Tommy Lund

Ikon av en person
Mann ( f. 1960 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1960 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
162
2025
Steinkjer
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Resultat:
162
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
0
162
2025
Steinkjer
Eierskap
Tolu Invest AS
Prosent:
100.00 %
Resultat:
162
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer

Forbindelser

Kvinne
1 forbindelser
-
Jenny Nilsen's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Rune Tommy Lund's roller
Varamedlem
0
162
2025
Styreleder
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Jenny's rolle:
Varamedlem
Rune's rolle:
Styreleder

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
249 378
2 383
2025
Egersund
100.00%
4 914
1 033
2025
Egersund
100.00%
67
-14
2025
Steinkjer
100.00%
12 973
-3 375
2025
Egersund
100.00%
0
-240
2024
Lysaker
100.00%
0
-68
2025
Lysaker
52.00%
10 349
85
2025
Egersund
4.14%
7 342
28
2025
Steinkjer
0.30%
7 326
-806
2025
Egersund
0.00%
0
-227 959
2024
Lysaker
Etman Distribusjon AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
249 378
Resultat:
2 383
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Egersund
Etman Property Services As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
4 914
Resultat:
1 033
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Egersund
Kultur Konsortiet As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
67
Resultat:
-14
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Pro-Tech Tavleverksted As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
12 973
Resultat:
-3 375
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Egersund
Rec Silicon AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-240
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Rec Solar AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-68
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Metering As
Prosent:
52.00
Driftsinntekter:
10 349
Resultat:
85
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Egersund
Vårt Hjem Steinkjer As
Prosent:
4.14
Driftsinntekter:
7 342
Resultat:
28
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Evertind Asa
Prosent:
0.30
Driftsinntekter:
7 326
Resultat:
-806
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Egersund
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker