Fakhira Tabisum

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1964 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

4 eierskap

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1964 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

4 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
Oslo
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Oslo
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
103 455
-743 663
2025
Oslo
0.00 %
2 814
135 390
2025
Oslo
0.00 %
0
-227 959
2024
Lysaker
0.00 %
8 096 000
4 307 000
2025
Stavanger
Eierskap
Nel Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
103 455
Resultat:
-743 663
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Prosafe Se
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
2 814
Resultat:
135 390
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Vår Energi Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
8 096 000
Resultat:
4 307 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger

Forbindelser

Kvinne
1 forbindelser
-
Madiha Maqsud's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Fakhira Tabisum's roller
Styremedlem
Styremedlem
Kvinne
1 forbindelser
-
Rubina Saghir Shamsi's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Fakhira Tabisum's roller
Styremedlem
Styremedlem
Kvinne
1 forbindelser
-
Zahida Parveen Khan's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Fakhira Tabisum's roller
Styremedlem
Styremedlem
Kvinne
1 forbindelser
-
Zummard Perveen's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Fakhira Tabisum's roller
Daglig leder, Styreleder
Styremedlem
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Madiha's rolle:
Styremedlem
Fakhira's rolle:
Styremedlem
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Rubina's rolle:
Styremedlem
Fakhira's rolle:
Styremedlem
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Zahida's rolle:
Styremedlem
Fakhira's rolle:
Styremedlem
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Zummard's rolle:
Daglig leder, Styreleder
Fakhira's rolle:
Styremedlem

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
110 512
-1 770
2025
Lysaker
100.00%
10 749
10 730
2025
Lysaker
100.00%
0
-240
2024
Lysaker
100.00%
0
-68
2025
Lysaker
0.00%
0
-227 959
2024
Lysaker
Prosafe AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
110 512
Resultat:
-1 770
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Prosafe Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
10 749
Resultat:
10 730
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Rec Silicon AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-240
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Rec Solar AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-68
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker