Stine Wollan

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1991 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1991 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Innehaver
Oslo
Lederverv
Tittel:
Innehaver
Poststed:
Oslo
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
0
-19
2025
Oslo
25.00 %
0
649
2025
Nesttun
0.01 %
8 779
267
2025
Stavanger
Eierskap
House Of Math Invest As
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-19
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Lepsøy Holding As
Prosent:
25.00 %
Resultat:
649
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesttun
Luado As
Prosent:
0.01 %
Driftsinntekter:
8 779
Resultat:
267
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger

Forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
7 038
-31 022
2025
Oslo
100.00%
3 970
-318
2025
Lepsøy
66.67%
0
-64
2025
Nesttun
53.06%
0
-1 331
2025
Nesttun
50.00%
0
-37
2025
Nesttun
40.00%
447
-1 042
2025
Nesttun
33.53%
8 424
1 907
2025
Lepsøy
4.35%
7
15
2025
Lepsøy
0.68%
0
1 160
2025
Bergen
0.53%
12 070
-273
2025
Tysnes
House Of Math As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
7 038
Resultat:
-31 022
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Iosolutions AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
3 970
Resultat:
-318
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lepsøy
Kvernslåttet Ii As
Prosent:
66.67
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-64
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesttun
Voss Holding AS
Prosent:
53.06
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-1 331
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesttun
Byborg Eiendom As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-37
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesttun
Nallow AS
Prosent:
40.00
Driftsinntekter:
447
Resultat:
-1 042
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesttun
Wellmend As
Prosent:
33.53
Driftsinntekter:
8 424
Resultat:
1 907
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lepsøy
Optimiser As
Prosent:
4.35
Driftsinntekter:
7
Resultat:
15
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lepsøy
Ludo Group As
Prosent:
0.68
Driftsinntekter:
0
Resultat:
1 160
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Mandelhuset AS
Prosent:
0.53
Driftsinntekter:
12 070
Resultat:
-273
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tysnes