Tamera Daun Halverson

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1967 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

11 eierskap

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1967 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

11 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
Finnøy
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Poststed:
Finnøy
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
28 224
231 610
2025
Oslo
0.00 %
525
-37 606
2025
Oslo
0.01 %
15 248
14 050
2025
Oslo
0.00 %
258 812
208 865
2025
Billingstad
0.00 %
2 968 000
6 694 000
2025
Kongsberg
0.00 %
0
0
2025
Lysaker
0.00 %
19 699
307 373
2025
Oslo
0.00 %
0
-22 766
2025
Oslo
0.00 %
2 814
135 390
2025
Oslo
0.00 %
34 594
13 895
2025
Haugesund
0.00 %
678 000
19 476 000
2024
Fornebu
Eierskap
Dno Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
28 224
Resultat:
231 610
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Eqva Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
525
Resultat:
-37 606
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Hunter Group Asa
Prosent:
0.01 %
Driftsinntekter:
15 248
Resultat:
14 050
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Kitron ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
258 812
Resultat:
208 865
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Billingstad
Kongsberg Gruppen ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
2 968 000
Resultat:
6 694 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kongsberg
Morrow Bank Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
0
Resultat:
0
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Mpc Container Ships Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
19 699
Resultat:
307 373
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Panoro Energy ASA
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-22 766
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Prosafe Se
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
2 814
Resultat:
135 390
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Reach Subsea Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
34 594
Resultat:
13 895
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Haugesund
Telenor ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
678 000
Resultat:
19 476 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Fornebu

Forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
110 512
-1 770
2025
Lysaker
100.00%
10 749
10 730
2025
Lysaker
Prosafe AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
110 512
Resultat:
-1 770
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Prosafe Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
10 749
Resultat:
10 730
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker