Ingrid Lønning

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1956 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

9 eierskap

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1956 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

9 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
387
19
2025
Bømlo
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
387
Resultat:
19
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bømlo
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
387
19
2025
Bømlo
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
387
Resultat:
19
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bømlo
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
10 943 000
4 608 000
2025
Lysaker
0.00 %
0
25 900
2025
Bømlo
0.00 %
67 956 000
6 124 000
2025
Stavanger
0.00 %
275 760
1 855 494
2025
Bergen
0.01 %
12 058
-744
2025
Bømlo
0.00 %
441 953
1 978 353
2025
Bergen
100.00 %
387
19
2025
Bømlo
0.00 %
154 000
6 083 000
2025
Oslo
0.00 %
0
-227 959
2024
Lysaker
Eierskap
Aker Bp Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
10 943 000
Resultat:
4 608 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Eidesvik Offshore ASA
Prosent:
0.00 %
Resultat:
25 900
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bømlo
Equinor Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
67 956 000
Resultat:
6 124 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Grieg Seafood ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
275 760
Resultat:
1 855 494
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Langevåg Bygdatun As
Prosent:
0.01 %
Driftsinntekter:
12 058
Resultat:
-744
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bømlo
Lerøy Seafood Group Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
441 953
Resultat:
1 978 353
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Løningshammaren As
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
387
Resultat:
19
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bømlo
Norsk Hydro ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
154 000
Resultat:
6 083 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker

Forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
-240
2024
Lysaker
100.00%
0
-68
2025
Lysaker
1.00%
26 496
1
2025
Rådal
0.00%
0
-227 959
2024
Lysaker
Rec Silicon AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-240
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Rec Solar AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-68
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Ims Kjeden As
Prosent:
1.00
Driftsinntekter:
26 496
Resultat:
1
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rådal
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker