Steinar Larsen

Ikon av en person
Mann ( f. 1979 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

0 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1979 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

0 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
933
19
2025
Porsgrunn
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
933
Resultat:
19
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Porsgrunn
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
933
19
2025
Porsgrunn
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
933
Resultat:
19
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Porsgrunn
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
1 153
-119
2025
Hamar
100.00 %
933
19
2025
Porsgrunn
0.04 %
0
-1 384
2025
Porsgrunn
0.02 %
0
-1 384
2025
Porsgrunn
Eierskap
Evolvr As
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
1 153
Resultat:
-119
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hamar
Porsgrunn Engineering As
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
933
Resultat:
19
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Porsgrunn
Sl1 Holding As
Prosent:
0.04 %
Resultat:
-1 384
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Porsgrunn
Sl1 Holding As
Prosent:
0.02 %
Resultat:
-1 384
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Porsgrunn

Forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
-53
2025
Porsgrunn
100.00%
32 628
-369
2025
Porsgrunn
100.00%
76 554
-3 412
2025
Porsgrunn
100.00%
Porsgrunn
100.00%
100
-25
2024
Oslo
100.00%
32 717
2 243
2025
Raufoss
45.00%
0
-26
2025
Oslo
40.00%
0
32
2025
Raufoss
4.15%
285
-1 201
2024
Hemsedal
1.03%
0
469
2025
Drammen
0.49%
0
-528
2025
Mjøndalen
0.38%
0
-1 384
2025
Porsgrunn
Hchi As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-53
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Porsgrunn
Safelink Ahc As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
32 628
Resultat:
-369
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Porsgrunn
Safelink As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
76 554
Resultat:
-3 412
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Porsgrunn
Sl Hercules As
Prosent:
100.00
Poststed:
Porsgrunn
Subvisio As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
100
Resultat:
-25
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Superstate As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
32 717
Resultat:
2 243
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Raufoss
Safelink Rentals Norway As
Prosent:
45.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-26
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Wildberry Ventures As
Prosent:
40.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
32
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Raufoss
Hidden As
Prosent:
4.15
Driftsinntekter:
285
Resultat:
-1 201
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Hemsedal
Rtc Tech As
Prosent:
1.03
Driftsinntekter:
0
Resultat:
469
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drammen
Cxs Growth As
Prosent:
0.49
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-528
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mjøndalen
Sl1 Holding As
Prosent:
0.38
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-1 384
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Porsgrunn