Naser Ahmad Naser

Ikon av en person
Mann ( f. 1972 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

21 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1972 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

21 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
858
120
2025
Ålgård
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
858
Resultat:
120
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ålgård
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
858
120
2025
Ålgård
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
858
Resultat:
120
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ålgård
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
290 964
-144 693
2025
Oslo
0.00 %
0
-6 552 000
2024
Lysaker
0.00 %
13 937
-1 674 739
2024
Vikebukt
0.01 %
290
-12 280
2025
Trondheim
100.00 %
858
120
2025
Ålgård
0.00 %
373
-38 743
2025
Oslo
0.00 %
149
-49 368
2025
Sandnes
0.00 %
26 513
-1 100 600
2025
Sandnes
0.01 %
1 798
-7 094
2025
Oslo
0.00 %
0
-177 760
2025
Oslo
0.00 %
101 576
40 556
2024
Ålesund
0.02 %
412
-25 786
2024
Oslo
0.00 %
8 900
-24 700
2025
Kongsberg
0.00 %
103 455
-743 663
2025
Oslo
0.00 %
0
-11 216
2025
Oslo
0.01 %
8 609
-57 554
2024
Stavanger
0.00 %
2 935
-49 147
2025
Oslo
0.00 %
2 814
135 390
2025
Oslo
0.00 %
0
-227 959
2024
Lysaker
0.00 %
222
-12 483
2025
Lysaker
0.00 %
6 508
-36 805
2024
Myre
Eierskap
Airthings As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
290 964
Resultat:
-144 693
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Aker Horizons Asa
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-6 552 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Atlantic Sapphire Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
13 937
Resultat:
-1 674 739
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Vikebukt
Bevest Asa
Prosent:
0.01 %
Driftsinntekter:
290
Resultat:
-12 280
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Capelli Salong Naser As
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
858
Resultat:
120
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ålgård
Cavendish Hydrogen Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
373
Resultat:
-38 743
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Desert Control As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
149
Resultat:
-49 368
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes
Dolphin Drilling As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
26 513
Resultat:
-1 100 600
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes
Eam Solar As
Prosent:
0.01 %
Driftsinntekter:
1 798
Resultat:
-7 094
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Ensurge Micropower Asa
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-177 760
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Hexagon Composites ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
101 576
Resultat:
40 556
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Ålesund
Interoil Exploration And Production Asa
Prosent:
0.02 %
Driftsinntekter:
412
Resultat:
-25 786
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Kongsberg Automotive Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
8 900
Resultat:
-24 700
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kongsberg
Nel Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
103 455
Resultat:
-743 663
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Nordic Financials Asa
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-11 216
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Norsk Renewables As
Prosent:
0.01 %
Driftsinntekter:
8 609
Resultat:
-57 554
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Stavanger
Observe Medical Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
2 935
Resultat:
-49 147
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Prosafe Se
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
2 814
Resultat:
135 390
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Softox Solutions As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
222
Resultat:
-12 483
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Vesterålen Havbruk As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre

Forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
-135
2025
Oslo
100.00%
0
-6
2025
Oslo
100.00%
0
-19
2025
Stavanger
100.00%
110 512
-1 770
2025
Lysaker
100.00%
10 749
10 730
2025
Lysaker
100.00%
0
-240
2024
Lysaker
100.00%
0
-68
2025
Lysaker
100.00%
15 363
197
2025
Lysaker
100.00%
6 520
1 053
2025
Stadlandet
100.00%
494
-9 225
2024
Straumsjøen
100.00%
96 120
-15 505
2024
Myre
100.00%
65 523
-49 156
2024
Myre
100.00%
0
-20
2025
Oslo
72.54%
560
-7 850
2025
Straumsjøen
54.03%
431 435
16 220
2025
Myre
50.00%
0
-12
2025
Oslo
50.00%
0
-6
2025
Longyearbyen
40.00%
80
-3 269
2025
Stamsund
33.93%
0
-50 317
2024
Stavanger
6.34%
0
-20
2025
Stadlandet
2.41%
31 366
-1 165
2025
Myre
0.78%
3 824
-18 297
2025
Oslo
0.24%
6 508
-36 805
2024
Myre
0.17%
20 971
1 772
2025
Trondheim
0.06%
9 852
-41 661
2025
Oslo
0.00%
0
-227 959
2024
Lysaker
0.00%
0
-14 573
2025
Lysaker
Energeia Italy Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-135
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Energeia Norway Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-6
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Norsk Solar Epc As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-19
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Prosafe AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
110 512
Resultat:
-1 770
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Prosafe Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
10 749
Resultat:
10 730
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Rec Silicon AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-240
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Rec Solar AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-68
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Softox Defense Solutions As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
15 363
Resultat:
197
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Stokkeneset Reiarlag As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6 520
Resultat:
1 053
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stadlandet
Vesterålen Havbruk Bø As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
494
Resultat:
-9 225
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Straumsjøen
Vesterålen Havbruk Produksjonslag As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
96 120
Resultat:
-15 505
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Vesterålen Havbruk Statt As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
65 523
Resultat:
-49 156
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Vesterålen Havbruk Technology As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Safe Track Food As
Prosent:
72.54
Driftsinntekter:
560
Resultat:
-7 850
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Straumsjøen
Primex Norway As
Prosent:
54.03
Driftsinntekter:
431 435
Resultat:
16 220
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Myre
Gadus Genetics As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-12
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Svalbard Marine Utvikling As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-6
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Longyearbyen
Lofotyngel As
Prosent:
40.00
Driftsinntekter:
80
Resultat:
-3 269
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stamsund
Nordic Impact Cooperation As
Prosent:
33.93
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-50 317
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Stavanger
Stad Molo As
Prosent:
6.34
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stadlandet
Egga Utvikling As
Prosent:
2.41
Driftsinntekter:
31 366
Resultat:
-1 165
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Myre
Norwegian Mycelium As
Prosent:
0.78
Driftsinntekter:
3 824
Resultat:
-18 297
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Vesterålen Havbruk As
Prosent:
0.24
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Fiskerinæringens Innkjøpsselskap As
Prosent:
0.17
Driftsinntekter:
20 971
Resultat:
1 772
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Energeia As
Prosent:
0.06
Driftsinntekter:
9 852
Resultat:
-41 661
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Softox Wound & Skin Care As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-14 573
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker