Per Ludwig Dahl

Ikon av en person
Mann ( f. 1958 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1958 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
202
-427
2025
Jar
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
202
Resultat:
-427
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Jar
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.06 %
64 681
3 295
2025
Bekkestua
100.00 %
202
-427
2025
Jar
Eierskap
Haga Golf AS
Prosent:
0.06 %
Driftsinntekter:
64 681
Resultat:
3 295
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bekkestua
Jarmann AS
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
202
Resultat:
-427
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Jar

Forbindelser

Kvinne
1 forbindelser
-
Heidi Jørgensen Dahl's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Per Ludwig Dahl's roller
Varamedlem
202
-427
2025
Styreleder
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Heidi's rolle:
Varamedlem
Per's rolle:
Styreleder

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
2 838
-11 952
2024
Drammen
100.00%
0
13 745
2025
Oslo
100.00%
1 272
-6 355
2025
Oslo
100.00%
0
0
2025
Oslo
100.00%
0
-15 603
2024
Drammen
100.00%
254
-478
2025
Drammen
100.00%
0
-273
2024
Drammen
100.00%
0
334
2025
Oslo
100.00%
0
-2 569
2025
Oslo
100.00%
28 660
114 794
2025
Oslo
100.00%
188 442
2 196
2025
Oslo
100.00%
134 616
1 733 057
2025
Oslo
100.00%
51 040
81 400
2025
Oslo
100.00%
1 725 908
300 745
2025
Oslo
100.00%
494 015
117 462
2025
Oslo
100.00%
0
-4 292
2025
Oslo
100.00%
856 655
45 464
2025
Oslo
100.00%
145 691
700
2025
Oslo
100.00%
228 209
979 373
2025
Oslo
100.00%
0
1 407 779
2025
Oslo
100.00%
3 279 000
1 146 000
2025
Lysaker
100.00%
1 650 000
879 000
2025
Lysaker
100.00%
221 431
1 053
2025
Lysaker
100.00%
4 757 000
478 000
2025
Lysaker
100.00%
80 005 000
3 085 000
2024
Lysaker
100.00%
39 963
14 038
2025
Lysaker
100.00%
0
-194 947
2025
Stavanger
100.00%
0
8 142
2025
Stavanger
100.00%
0
20 103
2025
Oslo
80.00%
194 027
82 176
2025
Oslo
80.00%
740
-1 631
2025
Oslo
53.94%
156 689
246 251
2025
Oslo
21.51%
0
-81
2025
Drammen
15.00%
Sandnes
10.47%
0
-38
2025
Oslo
9.35%
8 126
1 226
2025
Hammerfest
6.52%
296 769
115 271
2025
Stavanger
4.72%
35 436
3 113
2025
Oslo
2.65%
8 377 000
8 201 000
2025
Lysaker
1.39%
21 593
-6 027
2025
Oslo
1.26%
0
-6 683
2024
Drammen
1.16%
95 000
9 264 000
2025
Oslo
0.48%
3 545
-909
2025
Kjørsvikbugen
0.15%
0
87
2025
Oslo
0.12%
23 341
87
2025
Finstadjordet
0.06%
64 681
3 295
2025
Bekkestua
0.04%
6 616
-166 001
2025
Oslo
0.00%
8 096 000
4 307 000
2025
Stavanger
Drammen Næringsparker As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
2 838
Resultat:
-11 952
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Drammen
Industriinvesteringer AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
13 745
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Next Biometrics AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 272
Resultat:
-6 355
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Nfh 2406216 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
0
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Nøsted Brygge Bolig As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-15 603
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Drammen
Nøsted Marina As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
254
Resultat:
-478
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drammen
Nøsted Self Storage As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-273
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Drammen
Øraveien Industripark As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
334
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla Asia Holding AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-2 569
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla Eiendom AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
28 660
Resultat:
114 794
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla Financial Services As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
188 442
Resultat:
2 196
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla Foods As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
134 616
Resultat:
1 733 057
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla Health Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
51 040
Resultat:
81 400
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla Home & Personal Care As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 725 908
Resultat:
300 745
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla House Care Norge As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
494 015
Resultat:
117 462
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla Investeringer As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-4 292
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla It As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
856 655
Resultat:
45 464
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla Procurement As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
145 691
Resultat:
700
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla Snacks As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
228 209
Resultat:
979 373
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Paint Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
1 407 779
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Storebrand Asset Management As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
3 279 000
Resultat:
1 146 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Storebrand Bank ASA
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 650 000
Resultat:
879 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Storebrand Facilities As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
221 431
Resultat:
1 053
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Storebrand Forsikring As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
4 757 000
Resultat:
478 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Storebrand Livsforsikring AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
80 005 000
Resultat:
3 085 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Storebrand Real Estate As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
39 963
Resultat:
14 038
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Vår Energi Ccs As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-194 947
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Vår Energi Marine As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
8 142
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Viking Askim AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
20 103
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Sandakerveien 56 As
Prosent:
80.00
Driftsinntekter:
194 027
Resultat:
82 176
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Sandakerveien 56 Næring As
Prosent:
80.00
Driftsinntekter:
740
Resultat:
-1 631
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla Food Ingredients As
Prosent:
53.94
Driftsinntekter:
156 689
Resultat:
246 251
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Vannveien As
Prosent:
21.51
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-81
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drammen
Cooper8 As
Prosent:
15.00
Poststed:
Sandnes
Ofi Manco As
Prosent:
10.47
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-38
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Pro Barents AS
Prosent:
9.35
Driftsinntekter:
8 126
Resultat:
1 226
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hammerfest
Norpipe Oil AS
Prosent:
6.52
Driftsinntekter:
296 769
Resultat:
115 271
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Nordic Credit Rating As
Prosent:
4.72
Driftsinntekter:
35 436
Resultat:
3 113
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Storebrand ASA
Prosent:
2.65
Driftsinntekter:
8 377 000
Resultat:
8 201 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Civita AS
Prosent:
1.39
Driftsinntekter:
21 593
Resultat:
-6 027
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Nøsted As
Prosent:
1.26
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-6 683
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Drammen
Orkla ASA
Prosent:
1.16
Driftsinntekter:
95 000
Resultat:
9 264 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tjeldbergodden Utvikling AS
Prosent:
0.48
Driftsinntekter:
3 545
Resultat:
-909
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kjørsvikbugen
Preferred Global Health AS
Prosent:
0.15
Driftsinntekter:
0
Resultat:
87
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Losby Golfpark AS
Prosent:
0.12
Driftsinntekter:
23 341
Resultat:
87
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Finstadjordet
Haga Golf AS
Prosent:
0.06
Driftsinntekter:
64 681
Resultat:
3 295
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bekkestua
Next Biometrics Group Asa
Prosent:
0.04
Driftsinntekter:
6 616
Resultat:
-166 001
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Vår Energi Asa
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
8 096 000
Resultat:
4 307 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger